كف پوش پلي يوريا كف پوش پلي يوريا .

كف پوش پلي يوريا

يادگرفتن نصب كفپوش سه بعدي

شما
اينجا هستيد منزل » يادگرفتن نصب كفپوش سه بعدي 3d- . . . . . . . . . . . .
يادگرفتن نصب كفپوش سه بعدي 3d- . . . . . . . . . . . .

روند
كلي 1-ابتدا مكان زمينه لحاظ را مقدار گيري كرده و بر پايه پلن به دست آمده واندازه معلوم گرديده براي كف پوش، طراح دكوراسيون طرح خويش را ارائه مي دهد .
2- سطح بعدي تراز پرينت طرح ميباشد .معمولا از پرينترهاي اكوسالونت براي توجه و كيفيت بالاتر به كارگيري مي شود .
3- سپس از اتمام پرينت نوبت به آماده سازي مكان مسئله نظر مي شود . بهترين تحت سازي براي اجراي كفوش 3d موزاييك و يا اين كه سيمان كشي كف هست در غير اينصورت اگر كف تالار ما سراميك باشد به وسيله دستگاههاي ساب، لعاب سراميك رو به صورت كامل برداشته و مهيا ذيل سازي ميشويم . در هر سه مورد بالا سطح ما بايد به طور كامل كم آب و بدون رطوبت و پاك باشد .
مواد با اهميت و تشكيل دهنده انواع كف پوشهايي كه در بيمارستانها و سالنهاي ورزشي و منازل استفاده مي گردد پلي اورتان ميباشد .

كف پوش پلي يوريا

اجراي
كفپوش 3d
1-ابتدا پلي اورتان را كه به رخ مايع مي‌باشد را با پودر بتونه ادغام كرده و هارد نر(hardner) را به ان بيشتر كنيد و آغاز به بتونه كاري كف تالار مي كنيم .
2- بعد از آن از آن پرينت را روي كف سالن انداخته و از محل قرار گيري آن اطمينان حاصل مي كنيم .
3-در اين تراز كف تالار را با پلي اورتان مخلوط گرديده با هارد نر به امداد غلطك آغشته مينمايم، آنگاه پرينت را روي سطح انداخته و به وسيله كاردك لاستيكي يا تي لاستيكي آن را هوا گيري كرده و روي مرحله ميچسبانيم و مجدد روي پرينت رابا غلطك آغشته به مواد مي كشيم تا كليه سطح به صورت به طور كامل يك دست رنگ گردد يا اين كه مواد را كاملا روي پرينت ريخته و با تي لاستيكي به صورت يكسان پخش ميكنيم .
4- به زمان سه روز اذن مي دهيم پلي اورتان دشوار شود . رنگهاي پلي اورتان در برابر فروغ خورشيد واكنش نشان داده و رنگ زرد مي شود براي جلو گيري از اين رخداد پس از سه روز روي تراز پلي اورتان را با كيلر يووي مي پوشانيم .
دشوار شدن پلي اورتان تا 17 روز به طول ميانجامد .
• كف پوش 3d به روشهاي ديگري هم اجرا ميگردد به اين صورت كه به جاي پرينت طرح مسئله حيث را كاتر پلاتر كرده و روي تراز كف چسبانده و پلي اورتان را روي آن پخش مي‌كنيم . استعمال از چهره يي كه 3d مي‌باشد و در زاويه خاصي پررنگ ديده ميگردد متداولترين خط مش مي باشد .

مزايا
• چسبندگي
مضاعف عالي به سطح ها فلزي و بتني • مقاومت
عالي در مقابل آب، مواد شيميائي، روغنها، اسيدها، بازها و گازوئيل • مصون
نمودن محفظه از آلودگي و گرد و غبار ناشي از ذرات بتن • حفاظت
سطح در پيش‌روي عوامل خورنده محيط • تحمل
عالي در پيش‌رو تغييرات جايگاه حرارت، كارداران سايشي و فشار • استحكام
بالا • قابل
شستشو • قابل
ارائه بصورت صيقلي يا ضد لغزش
معايب
• پس از ادغام هاردنر عكس العمل شيميايي ساخت حرارت و ايجاد گاز بسيار سمي مي‌نمايد . به كارگيري از ماسك منحصر به فرد الزامي مي‌باشد .در غير اين رخ خلل تنفسي براي اجرا كننده به ياور خواهد داشت .
• بعد از مدتي در اثر سايش روي تراز كفپوش، خشهاي ريزي به وجود مي ايد كه از زيبايي طرح ما كاسته و پوليش مجدد مرحله كفپوش هم متحمل هزينه خواهد شد .
• چنانچه در چكيده از تراز بر اثر بازخورد جسم طاقت فرسا و تيز خرابي به وجود آيد به طوريكه كه به طرح كليدي چاپ گرديده زيرين آسيب رسانده باشد، كف پوش سه بعدي قابل ترميم نخواهد بود .
• اگر به هر علتي رطوبت به ذيل كف پوش سه بعدي ما نفوذ نمايد در زمان بازه كوتاهي كفپوش از تراز زيرين انقطاع گرديده و كفپوش خراب مي گردد .
• در ساختمانهايي كه گرمايش از كف دارا هستند اجراي كف پوش پلي اورتان پيشنهاد داده نمي شود .


برچسب: كف پوش پلي يوريا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۹:۴۳ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

پوششي در كف


براي لذت بردن از فضاي داخلي منزل و يا محل كارتان نياز به پوششي در كف آن داريد كه علاوه بر هماهنگي با بقيه اجزا از قبيل مبلمان و نورپردازي و غيره، نظر شخصي شما را تامين كرده و جوابگوي سليقه منحصر به فردتان باشد .در ضمن با ايجاد محيطي گرم و طبيعي و خصوصيات بارزي همچون نگهداري آسان، مقاومت در برابر ضربه و ايجاد حساسيت فضايي مطلوب و دلپذير را ايجاد نمايد .يكي از حياتي ترين دست اندركاران موثر در ارتقا كيفيت فضاهاي داخلي ، تعيين و بكار گيري مصالح ساختماني مطلوب است .

در اين انتخاب طراح بايد با آگاهي و شناختي كه از ويژگي ها فني و كاربري مصالح گوناگون داراست ، دست به گزينش بهينه بزند . در بسياري از موردها با اعتنا به تبليغات شركت هاي گوناگون عرضه كننده مصالح ساختماني ، دسترسي واقعي به ويژگي ها و شاخص هايي براي مقايسه توليدات متعدد باهم براي مصرف كنندگان وجود ندارد .
پاركت لمينيت با در نيز آميختن كارايي با ظاهري ديده نواز و طراحي مد روز ، از مقبوليتي غير قابل رقابت برخوردارند . اين كفپوش ها راحتي و ايمني را به همپا سطحي بادوام ، بهداشتي، زيبا و با قابليت تميزكاري بسيار سهل و آسان دارا مي باشند و نسبت به تنوع فوق العاده و ظاهر جالب خويش ، اطمينان مي بخشند! اين تيم ،تمامي زيبائي و گرمايي كه شما از يك پوشش چوبي توقع داريد را به شما عرضه خواهد كرد .

كف پوش پلي يوريا
محاسبه
مساحت خانه يا محل كار: براي اين فعاليت مقدمه يك نقشه معمولي از منزلتان را بر روي صفحه ترسيم نماييد ، بعد ديوارهاي خانه را مقدار گيري فرمائيد و مقدار ها را در كنار ديوار ذي‌ربط بر روي نقشه اي كه كشيديد يادداشت فرمائيد .

هم اكنون شما مي بايست مساحت منزل خويش را اكانت كنيد، قسمت هايي را كه قصد داريد لمينيت فرماييد را به صورت مستطيل هاي كوچكتر ذهني تقسيم نمائيد و آن‌گاه مساحت هر يك را حساب كنيد و در پايان مساحت ها را با هم توده بزنيد تا مساحت كل به دست بيايد .

۲-
حساب و كتاب قرنيز و ابزارهاي به دور فعاليت : براي حساب و كتاب قرنيز ها مي بايست محيط به دور عمل را با دقت به اعداد روي نقشه خود بدست بياوريد .

– درصورتي كه ديوارهاي خانه شما بلند ميباشد بهتر ميباشد از قرنيز ۹ سانت در غير اين چهره از قرنيز ۷ سانت به كارگيري كنيد .

– جاهايي كه كمتر از ۵ سانتي متر طول دارااست مانند پايين درب ، درب بالكن و … را جدا مقدار گيري نماييد . در اين قسمت ها بايستي از ابزار ميت يا اين كه خط كش به كارگيري شود .

– براي نصيب هايي كه في مابين ۵ تا ۸ سانتي متر مي باشد نظير درب خدمت ، بوفه ديواري و … از ابزار ديگري به نام اسكوتي يا اين كه اسكوتيا استعمال مي شود .

– آن گاه از مقدار گيري پاركت و قرنيز نوبت به پروفيل جداكننده در بين اتاق ها (ميانه) مي برسد . مي بايست به اين نكنه دقت نماييد كه پاركت در مرز بين اتاق و سالن پذيرايي مي بايست بريده شود و در ميان رخنه‌ ها از پروفيل اواسط به كارگيري شود .

– در پايان براي قسمت هايي كه اختلاف مرحله دارا هستند و انتهاي درب محل ورود از پروفيل گرده استفاده مي شود .


برچسب: كف پوش پلي يوريا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۹:۳۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

رزين اپوكسي

رزين
اپوكسي
رزين اپوكسي | رزين كفپوش سه بعدي براي درخشان سازي اپوكسي ماده اي استعمال مي شود به نام رزين، رزين اپوكسي ازموادي تشكيل مي شوند تا قواي اپوكسي را در برابر رطوبت و ضربه چه بسا خش ارتقا دهند اما خود رزين مايع است كه با كم آب كننده ادغام مي شود و برروي اپوكسي كم آب گرديده ريخته مي شود و به فيس يك پارچه پخش مي كنند .

وضعيت
استفاده از رزين: رزين را معمولا برروي اپوكسي در دماي 15 سكو تا 60 سكو مي ريزند اما براي كفپوش سه بعدي رزين را برروي استيكر سه بعدي پخش مي نمايند و متاع استيكر بايد ار مواد مختص چاپ شده باشد .

 

گونه هاي
رزين ها: رزينها
از نظر سختي و شفافيت سكو بندي دارند
رزين
هاي ايراني
رزين
هاي آلماني
رزين
هاي ترك و غيره
رزين يا لاك رنگ اپوكسي در واقع فيكساتور و نگهدارنده اپوكسي بشمار مي آيد علاوه بر اين آيتمها باعث سه بعدي شدن استيكر هم مي شود . خاصيت بسياري در رزين پنهان است كه فراوان از آنان بسته به جاي كه به كار گيري مي شود دارااست به طور مثال در آشپزخانه رزين مي بايست ضدآب و آنتي باكتريال و ضد روغن و لك باشد . در واقع رزين لايه انتها كارهست هرچقدر اين فرآورده مال خوبتر داشته باشد كار تمام گرديده خوبتر از آب در مي آيد پس استعمال از رزين حتما اعتنا كنيد .

كف پوش پلي يوريا
كفپوش
سه بعدي مايع چيست؟ كفپوش هاي سه بعدي تزئيني - تنها يك عكس، يك شيء هنري در مقياس تبارك نيست، اساسا ايده هايي از جانب شما مي باشند كه در چينش داخلي خود انتخاب مي فرماييد .از يك طرف يك تصوير كامل، با تمام سايه و بافت آن است، و از سوي ديگر . پوشش توانمند و با دوام كه مي تواند يك زيباي، خلق كننده و منحصربه‌فرد به فرد با كمك اپوكسي سيستم كف سازي .

كفپوش
سه بعدي مايع چيست؟
گسترش دهندگان تكنولوژي كفپوش سه بعدي به رنج به اين تكنولوژي دست يافته اند كه چه طور تنوع و ايده هاي جذاب خويش را كه براي آينده ميباشد امروز اجرا نمايبد . امروزه كفپوش سه بعدي در مراكز خريد، سالن هاي بزرگ، ساختمان هاي اداري، آپارتمان انجام مي دهد .سازگار با محيط زيست . ساختار آن شبيه به يك كف سنگ تزييني . بنابراين، فارغ از بو تندو زد خش، مي تواند وجود آيد .

 

استحكام و ارتفاع عمر بالا . زماني كه به صدق به وسيله حرفه اي هاي نصب شود، ماندگاري بالا 10 سال را به همپا دارااست . رنگ، براقيت و مرحله صاف آن در ارتفاع برهه زماني ناپديد نمي شود .و در ارتفاع مقطع استحكام و عايق رطوبتي كفپوش سه بعدي استوار مي ماند .

 


پروسه انجام كفپوش سه بعدي:

پايين سازي
پرايمر يا به عبارتي چسب اپوكسي
رنگ اپوكسي مايع تصوير (عكس، نقاشي، جداگانه از جوهر يا اين كه برگه . . .)

رزين ياهمان فيكساتور لاك محافظ .


برچسب: كف پوش پلي يوريا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۵:۱۲ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

كف پوش چطور تميز كنيم

يكي از گرفتاري هاي گران قدر براي تغيير تحول چينش داخلي خانه و يا حتي محل كار، تعيين كف پوشي مناسب و خوب هست . از آنجايي كه كف پوش مي تواند از پاراگراف با اهميت ترين عامل ها تأثيرگذار در دكوراسيون داخلي باشد، آشنايي كافي در رابطه انواع كفپوش ها و در غايت تعيين شايسته ترين كفپوش از جمله ملزومات در اين مسئله مي‌باشد . به اين جهت در اين بخش به معرفي مزاياي كاربردي پاركت ها به تيتر يك عدد از اشكال مناسب ترين كف پوش ها مي پردازيم و بعضا از اين مزايا را برمي شماريم .

توليد
فضايي گران قيمت با به كارگيري از پاركت چوب يك عدد از گران‌قيمت ترين اشياء و مصالح در چيدمان داخلي به شمار مي آيد . از آنجايي كه پاركت يكي از مشتقات چوبي ميباشد در زيباسازي دكوراسيون نقش فراوان مؤثري ايفا مي كند . تنوعي كه در رنگ و طرح پاركت ها وجود دارد، باعث گرديده تا اين نوع كف پوش يك عدد از گران‌قيمت ترين، مدرن ترين و چشم نوازترين كفپوش انتخابي براي ساختمان باشد . امروزه پاركت ها به دو شيوه ارگانيك و صنعتي در بازار جانور مي باشند كه اما با توجه به عوارض زيست محيطي و صرفه جويي در هزينه ها، پاركت هاي صنعتي و اصطلاحاً پاركت لمينت بخش اعظم به كار گيري مي شود .

چرا
بايد براي دكوراسيون داخلي، پاركت را تعيين كرد؟ در در بين بخش اعظمي از كف پوش هايي كه در چينش داخلي مورد به كار گيري قرار مي گيرند، مي توان پاركت را كف پوشي مناسب هم از نظر قيمت و نيز دوام و كاربرد به شمار آورد . اين گونه كف پوش علاوه بر ظواهر زيبايش عايق مضاعف خير و خوبي براي سرما، گرما و صدا مي باشد . كف پوش پاركت بر خلاف موكت و فرش، مانع جذب گرد و خاك مي شود و از آنجايي كه از چوب ساخته گرديده مي‌باشد نرم بوده و مي تواند براي خردسال ها و سالمندان هم مطلوب باشد . اين مدل پاركت كف اتاق را در تابستان خنك و در زمستان گرم نگه مي دارا‌هستند و اشياي بلوري و چيني نيز در بازخورد با آن ها به راحتي شكسته نمي شوند .

پاركت از گزاره مصالح سبك و ارزش مناسب ميباشد كه با داشتن سطحي مقاوم و باودام، توانسته در زمره كفپوش هاي لبريز مصرف و غالب در بازار به شمار رود . نظافت پاركت دوچندان سهل و آسان مي باشد و اين امر هم مي تواند از ديگر دلايل محبوبيتش در ميان مصرف كنندگان باشد .

پاركت يكي از متنوع ترين كفپوش هاي ساختماني از لحاظ رنگ و طرح هست كه در واقع هر فردي با توجه به سبك چيدمان داخلي خويش و ذوق فردي اش، مي تواند مدل زمينه حيث خويش را انتخاب نمايد .
پاركت ضد خش بودن بوده و در برابر هر دسته حرارت بي واسطه و غيرمستقيم مقاومت مي كند، از اين رو مي توانايي ويژگي نسوز بودن را نيز به پاركت ها نسبت دارد . پاركت ها از معدود كفپوش هاي مدرن و صنعتي هستند كه ثبات رنگ داشته و در برابر اشعه هاي UV از بين نمي مراحل . سايش، فشار و ضربه نيز نمي تواند منجر از ميان رفتن اين نوع كفپوش شود .

جذاب
ميباشد بدانيد پاركت را از نظر سلامت، بهداشت و پاكيزگي سلامت ترين كف پوش جهان مي دانند؛
از مزاياي پاركت ، صرفه اقتصادي در خريد پاركت مي باشد .
علاوه بر بها مناسب پاركت كه يك عدد از فاكتورهاي اساسي در صرفه جويي هزينه هاي خريد كفپوش براي خانه است، مي بضاعت اساسي ترين ويژگي اقتصادي پاركت ها را قابليت انتقال پذيري آن از يك محل به محل ديگر دانست . در اين فيس با جابجايي از خانه اي به خانه اي ديگر مي توانيد پاركت ها را هم به محل نو انتقال دهيد و ديگر بابت خريد پاركت تازه متحمل هزينه نشويد . علاوه بر اين امر، با استعمال از پاركت لمينت، كف ساختمان هم آسيب نمي بيند . چه بسا اگر از طرح پاركت خود خسته گرديده ايد، مي توانيد آن را به عنوان پاركت دست دوم بفروشيد و براي خانه خويش طرحي تازه را تهيه و تنظيم فرماييد و يا اين كه آنكه بر روي كفپوش قبل خود پاركت تازه را نصب كرده و مورد به كار گيري قرار دهيد .

كف پوش پلي يوريا

پاركت به ادله مقاومت حرارتي پايين نسبت به ديگر كف پوش هاي مصرفي، كفپوشي مناسب براي استعمال اقتصادي از سيستم گرمايش كف مي‌باشد . از طرفي ديگر مقاومتي كه در پاركت ها وجود دارااست مي تواند اين كف پوش را سال ها سال به عنوان يك كالاي باارزش مراقبت كرده و از بها آن كاسته نشود .

از طرفي ديگر خريد پاركت با ضمانت نامه مي تواند اين جنس را به بازه ۱۰ الي ۲۰ سال براي شما تضمين نمايد .

آسان بودن نصب پاركت ها هم مي تواند هزينه نصب آن ها را كاهش داده و با نيز مقرون به صرفه خيس باشد . پاركت هاي صنعتي لمينت پس از نصب نيازي به ساب و لاك ندارند و طي يك الي دو روز به سعرت نصب مي شوند .

يك عدد ديگر از جنبه هاي اقتصادي پاركت را مي توانايي پيشگيري از بيماري هاي مفصلي و همينطور جلوگيري مخاطرات و خسارات احتمالي دانست . خوشبختانه با وجود اين كه پاركت ها عايق خير و خوبي براي سرماي كف هستند؛ مي توانند از بيماري هاي مفصلي و روماتيسم خودداري نمايند . از طرف ديگر به استدلال اين كه پاركت ها سطحي لغزنده ندارند، از خطرات سرخوردگي و شكستگي هاي احتمالي خودداري مي كنند .


برچسب: كف پوش پلي يوريا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۴:۰۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

كفپوش هاي ساختماني

معايب
با وجود مزايا و محبوبيت متعددي كه كفپوش لمينيت دارد، اين گونه از كفپوش به ‌دليل داشتن روكش ملامينه، احساس تصنعي بودن را براي مصرف‌كننده القا مي‌نمايد و به گفته بعضي از مصرف‌كنند‌ها، زيبايي اين كفپوش به مرور برهه زماني كاسته شده و زرق ‌ وبرق هميشگي را ندارد .

پس دقت داشته باشيد كه لمينيت با پاركت تفاوت دارد؛ زيرا پاركت از جنس چوب بوده و مبداء طبيعي دارااست . اگر‌چه به طراوت لمينيت‌هايي وارد بازار شده‌اند كه پيش از لايه نهايي ملامينه، لايه‌اي از مال چوب ارگانيك به آن‌ها زده ميگردد تا ظاهري طبيعي‌تر داشته باشند؛ البته بدون شك لمينيت، فاقد زيبايي‌و مزاياي پاركت است . نكته آن گاه مربوط به هزينه‌ واكس زدن است كه سبب ساز شده بعضا در به كار گيري از اين كفپوش دچار شك وترديد شوند .

قيمت
كفپوش لمينيت در بازار كشور‌ايران داراي قيمت‌هاي مختلفي مي باشد كه اين نصيب بسته به برند، مليت و مورد ها ديگر گوناگون است . به‌عنوان‌مثال درحال‌حاضر هر مترمربع از پاركت لمينيت با برند كشور ايران ليسانس بلژيك با قطر ۸ ميلي‌متر با قيمتي در حدود ۸۰ هزار و ۵۰۰ تا ۹۰ هزار تومان هست كه ولي به اين بها به ازاي هر متر مربع، ۸ هزار و ۵۰۰ تومان بابت اجرت نصب لمينيت افزوده مي‌گردد .

همينطور هر مترمربع از كفپوش لمينيت وارداتي با بها ۱۱۰ هزار و ۵۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومان به فروش مي‌رسد كه اجرت نصب اين كفپوش هم به ازاي هر متر مربع، ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان مي باشد . ولي برندهاي متفرقه ارزان‌قيمت نيز در بازار جانور مي‌باشد كه متأسفانه كيفيت چنداني ندارند .

كفپوش
هاي ساختماني
كفپوش
هاي ارتجاعي كفپوش‌هاي ارتجاعي از موادي كه مقداري قابليت و امكان ارتجاعي دارا هستند ساخته مي گردند . اين كفپوش‌ها مشتمل بر فرآورده‌هاي مصنوعي مختلفي از قبيل لينولئم، چوب‌پنبه (ورقه يا اين كه كاشي)، پلاستيك و فرآورده‌هاي ديگر مي‌باشند . اين كف‌پوش‌ها اكثر مطلوب سالن‌هاي ورزشي ساختمان يا باشگاه‌ها هستند و خاصيت ارتجاعي در اين كف‌پوش‌ها سبب مي شود تا در محيط‌هايي نظير مهدكودك و سالن‌هاي ورزشي كه قابليت بازخورد كودك ها و ورزشكاران با زمين وجود دارد، فشار ناشي از بازخورد با زمين را جذب كرده و بازدارنده از جراحت به آنها شود . كفپوش‌هاي ارتجاعي داراي رنگ‌بندي و آج‌هاي متنوع، مطابق باسليقه مشتريان بوده كه اين آج‌ها مانع از سرخوردن روي آن و نيز بازدارنده ساييدگي كف‌پوش مي‌گردد .

كف پوش پلي يوريا

مزايا
امكان نصب پازلي، قيمت مناسب، عرضه در ابعاد، طرح و رنگ‌هاي مختلف، برخي از مزاياي به كار گيري از كف‌پوش‌هاي ارتجاعي مي‌باشد . گفتني هست كه محافظت و نگهداري از اين جنس آسوده است و به‌علت امكان جابه‌جايي در رخ خرابي، مي‌توان قسمتي از جورچين را ردوبدل كرد . اين جور كفپوش قابل شست‌وشو مي‌باشد .

معايب
اين كف‌پوش‌ها به‌ ادله داشتن سطح نرم و ارتجاعي، مطلوب نقاط مختلف ساختمان نبوده و صرفا براي قسمت‌هاي مشاع مانند، اتاق بيليارد يا اين كه محوطه فوتبال دستي مناسب مي‌باشند .

قيمت
درحال‌حاضر قيمت هر مترمربع كفپوش ارتجاعي با قطر ۲۰ ميلي‌متر در حدود ۴۵ هزار تومان و بها هر مترمربع از تشك قفلي باضخامت ۲۰ ميلي‌متر در حدود ۴۶ هزار تومان ميباشد . قيمت كف‌پوش‌هاي ارتجاعي با ضخامت اكثر از ۲۰ميلي‌متر نيز از ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار تومان به ازاي هر متر مربع ميباشد .


برچسب: كف پوش پلي يوريا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۱۴ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

كفپوش لاستيكي

 

نكات داراي اهميت در خريد كفپوش لاستيكي از آن جايي كه كفپوش لاستيكي ارتفاع عمر بالايي دارد، بدين ترتيب انتخاب شايسته ترين و مناسب ترين كفپوش لاستيكي از اهميت ويژه اي برخوردار مي‌باشد . در اين بخش در زمينه‌ي نكات مهمي كه شما بايد در هنگام خريد كفپوش لاستيكي به آن توجه كنيد، ذكر خواهد شد .

كفپوش لاستيكي در سه سايز ۵۰ در ۵۰ سانتي متر، ۱ در ۱ و ۲ در ۲ متر توليد مي شود . گزينش اندازه مطلوب براي كفپوش لاستيكي، بايد براساس محيط شما انتخاب شود . در‌صورتي‌كه شما قصد داريد، محفظه بزرگي نظير پارك، حيات وحش يا شهربازي را كفپوش كنيد، حتما از كفپوش لاستيكي ۲ در ۲ متري استفاده كنيد، براي محيط هاي ميانگين مانند حيات مدرسه يا سالن هاي بدنسازي از كفپوش لاستيكي ۱ در ۱ متر به كار گيري نمائيد . البته در صورتيكه كفپوش لاستيكي را براي محفظه كوچكي مي خواهيد، از كوچكترين سايز كفپوش لاستيكي يعني ۵۰ در ۵۰ سانتي متر به كارگيري نماييد .
نئوفلكس
كفپوش هاي ورزشي نئوفلكس نسل جديدي از كفپوش هاي ورزشي مطابق با تكنولوژي روز دنياست كه با سعي كمپاني پالس اسپرت به تازگي در كشور ايران در دسترس ورزشكاران و قهرمانان قرار گرفته هست .
اين كفپوش ها از ادغام مواد اي پي دي ام و گرانول تشكيل شده مي‌باشد كه نسبت به كفپوش هاي پيشين داراي ۲/۵ برابر ضربه گيري و ۱۰ برابر قدمت اثر گذار بخش اعظم مي باشند . ضخامت استاندارد اين كفپوش ها ۱۵ ميلي متر بوده و در رنگبندي متنوع عرضه مي گردد . لايه اي پي دي ام به كاررفته دراين كفپوش ها با خاصيت گوناگون خويش ، مرحله قابل قبولي را جهت به كار گيري تخصصي در سالن هاي ورزشي و كراس فيت آماده آورده مي‌باشد .

كف پوش پلي يوريا
گرانول
خام با دقت به اينكه كفپوش گرانولي از گرانول نپخته توليد مي شود و گرانول درخشان است، مي بايست كفپوش لاستيكي نيز براق باشد . در‌صورتي‌كه كفپوش لاستيكي كدر بود، از خريد آن امتناع فرماييد . چرا كه مرحله كدر كفپوش لاستيكي، نشان از بي كيفيت بودن آن مي باشد .
گرانول هاي سطحي و دروني كفپوش گرانولي نبايد ريزش داشته باشد . براي تست اين نكته دست خود را تعدادي بار روي كفپوش بكشيد، در حالتي كه ذره اي از كفپوش لاستيكي به دست شما چسبيد، آن كفپوش از كيفيت لازم برخوردار نمي‌باشد .
ضخامت كفپوش گرانولي لاستيكي مي بايست يكدست و هموار باشد . از ناهمواري روي كفپوش لاستيكي وجود دارد، آن را خريداري نكنيد .
و در غايت كفپوش لاستيكي نبايد ريزش گرانول داشته باشد . براي نظارت كردن اين زمينه كفپوش را بلند نماييد و آن را جنبش دهيد . در حالتي كه گرانول هاي آن ريخت، آن كفپوش از كيفيت ساخت پاييني برخوردار هست .
مقاومت بالا در برابر روشنايي آفتاب و اشعه UV: كفپوش لاستيكي پاركي در هنگام استعمال در پارك ها و ديگر اماكن سرباز در پيش‌روي نوروفروغ آفتاب و اشعه UV مقاوم بوده و پس از چند سال به كارگيري تغيير رنگ، تغيير‌و تحول ميزان و يا تغيير و تحول صورت نخواهد بخشيد .

استاندارد
ضربه گيري كفپوش پاركي كفپوش گرانولي استاندارد ضربه گيري كفپوش پاركي : كفپوش گرانولي ساخت شده به وسيله استاندارد متعدد در قضيه ايمني كفپوش را كسب كرده اند كه از شناخته گرديده ترين آن ها مي توان به آزمون HIC در مورد ضربه گيري و ارتفاع امن اشاره كرد .

ضد سايش و طول عمر بالا: با فايده گيري از گرانول لاستيك ريز در مرحله رنگي و روي اين كفپوش ها بر خلاف بخش اعظمي از كمپاني هاي ديگر مرحله رويي اين كفپوش ها ضد سايش ساخت مي شوند و از همين رو ارتفاع عمري بيش از ۱۰ سال دارا هستند .

بعدها و ضخامت گوناگون كفپوش پاركي : با منفعت گيري از جديدترين دستگاه ساخت كفپوش پاركي در بعد ها متفاوت قابليت توليد اين جور كفپوش ها را داراست . مقدار هاي استاندارد اين كفپوش ها ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتيمتر، ۶۰ در ۶۰ سانتيمتر و ۵۰ در ۵۰ سانتيمتر و ضخامت هاي آن ها ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۳۰، ۴۰، ۵۰ تا ۱۰۰ ميليمتر و در جور شالوده دار و يا شانه تخم مرغي آن ها كه معمولاً در پارك ها استعمال مي شوند ۴۵ ميليمتر ميباشد .

رنگبندي
كفپوش پاركي: كفپوش لاستيكي گرانولي رنگبندي كفپوش پاركي: كفپوش لاستيكي گرانولي و يا همان كفپوش پاركي در رنگبندي متنوع با توجه به محفظه در رنگ هاي سبز يشمي، سبز بنتون، قرمز رنگ اخرايي، طوسي، طوطيا اي، آبي رنگ كاربني، كرم، مشكي و … قابل توليد مي باشند .

قابليت به كار گيري در شرايط آب هوايي گوناگون : با بهرگيري از بهترين مواد اول كفپوش گرانولي لاستيكي در مناطق مرطوب، لبريز باران، برف و يا مناطق گرمسير قابل استفاده مي باشند .

مثال
هايي از به كارگيري كفپوش لاستيكي گرانولي با توجه به خواص اشاره شده در بالا از اين مدل از كفپوش گرانولي در اكثري از اماكن تفريحي، آموزشي و ورزشي استفاده مي شود ولي در ليست زير با يك‌سري از اين اماكن آشنا مي شويم .

كفپوش
لاستيكي بوستان و اماكن تفريحي تالار
بدنسازي و وزنه برداري به عنوان كفپوش ورزشي كفپوش
حياط و ويلا بدور
زمين ورزشي و استخر جلوي
درب دكان ها تحت
دستگاه صنعتي براي لرزه گيري و صداگيري


برچسب: كف پوش پلي يوريا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۹:۳۱ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

كف پوشه‌اي وينيل

 

كف پوشه‌اي وينيل – گرانيت
قطر
۲ ميلي‌متر استحكام
در پيش‌روي اسيدها و بازهاي رقيق و چربي‌ها امكان
شستشو با گونه هاي متعدد شوينده‌هاي رايج عاري
از آزبست و عاري از سرب كاملاً
نسوز، در بازه حريق سوزي از پخش شعله ممانعت مي‌كند ابعاد
۲۵*۲۵، ۳۰*۳۰، ۵۰*۵۰، ۶۰*۶۰ سانتيمتر عايقي
خوب براي گرما، سرما، صدا و رطوبت ضد

كف پوش پلي يوريا
لغزش
كف پوشه‌اي اپتيما
داراي
امكان درز جوش شدن داراي
لاك مخصوص پلي يورتان تقويت
گرديده توسط لاك پلي يورتان بي‌نياز
به واكس و پوليش جهت ارتفاع قدمت مفيد پهنا
۲ متر، قطر ۲ ميلي‌متر تبليغ:
درب ضدسرقت
كف
پوشه‌اي پريموپلاس
كف‌پوش
هموژن پهنا
۲ متر، قطر ۲ ميلي‌متر بي‌نياز
به واكس و پوليش جهت ارتفاع عمر مفيد با
قابليت درز جوش شدن قابل
به كار گيري در اماكن مالامال ترافيك تجاري، بيمارستاني، اداري و صنعتي
كف پوشه‌اي كانداكتيو
قابل
به كارگيري به‌صورت رول ضخامت
۲ ميلي‌متر، عرض ۲ متر تقويت
شده با لاك پلي يورتان با
لايه كربن در ذيل كف‌پوش جهت اتصال بهينه مقاومت
الكتريكي بالا كف
پوشه‌اي آنتي استاتيك
جهت
به كارگيري در اتاق‌هاي كامپيوتر، مخابرات، صنعت هاي الكترونيك، اتاق‌ها و راهروهاي بيمارستان مقاومت
الكتريكي بالا بعدها
۲۵*۲۵، ۳۰*۳۰، ۵۰*۵۰، ۶۰*۶۰ سانتيمتر قطر
۲ ميلي‌متر كف
پوشه‌اي سوپريم
كاربرد
در استوديوها، سالن‌هاي اداري و اماكن عمومي قطر
۵/۲ ميلي‌متر- در عرض ۲ و ۴ متر آنتي
باكتريال براي ممانعت از رويش ميكروب و باكتري مناسب براي به كارگيري در بيمارستان‌ها تقويت
شده با لايه پلي يورتان براي دوري از خش پذيري كف‌پوش
آكوستيك جهت كاهش صدا در اماكن همگاني نظير آمفي‌تئاتر و سالن اجلاس كف
پوشه‌اي سيلور
آنتي
باكتريال جهت پرهيز از ميكروب و باكتري دارنده
ذرات الماسه در تراز كف‌پوش براي ارتقاء مقاومت سايشي در
عرض ۲ و ۴ متر ضخامت ۲ ميلي‌متر كف
پوشه‌اي ورزشي
پهنا
كف‌پوش ۲ متر ضخامت
۵/۴، ۷/۶ و ۸ متر با
قابليت درز جوش شدن دارنده
لايه محافظ پلي يورتان چسبي كه براي كفپوشهاي بيان گرديده در بالا به كار مي‌رود بر مبناي رزين امولسيون آكريليك بوده و كاملاً عاري از حلال مي باشد . جهت پياده سازي و نصب كف‌پوش تنها از چسب ويژه بايستي به كار گيري نمود . جهت حفظ از كف‌پوش بايستي واكس را به عمل برد .


برچسب: كف پوش پلي يوريا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۹:۱۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

استاندارد هاي تخليه الكتريسيته ساكن از كفپوش اپوكسي هاي بيمارستاني


استاندارد هاي تخليه الكتريسيته ساكن از كفپوش اپوكسي هاي بيمارستاني :

از
بين بردن الكتريسيته ساكن در اتاق كار : وجـود الـكـتـريـسـيـتـه سـاكـن در اتـاق عـمـل كـه در مـجاورت با گازهاي بيهوشي و دسـتـگـاه‌هـاي High Frequency اسـت مـي‌تواند خطر انفجار را به همراه داشته باشد .
بـنـابراين براي از بين بردن آن بايد تدابيري انديشيده شود كه از گزاره آن استفاده از كـفـپـوش‌هـاي آنـتـي اسـتـاتـيـك و كـانـداكـتـيـو در اتـاق عـمـل اسـت .
اين كفپوش‌ها بار الكترواستاتيكي كه در اثر حركت وسايل و رفت و آمد اشخاص به وجود آمده را به دستكم مي‌رسانند و مقاومت الكتريكي آنان نيز كنترل گرديده هست .
حذف يا كاهش ولتاژ و بار روي محصول ها لاستيكي از طريق ايجاد منافذ و راه‌هايي كه بار را پراكنده مي‌سازد، در بسياري مورد ها از اهميت بالايي برخوردار هست . ويژگي آنتي استاتيك هر ماده تحت تاثير خصوصيات توشه الكترواستاتيك آن هست .
افزودن مقدار كافي كربن سياه به يك پليمر، يك شبكه رسانا از ذرات كربن به وجود مي‌آورد كه داخل تركيب شكل مي‌گيرد و موادي با رسانايي الكتريكي وسيع توليد مي‌شود . شبكه رسانا نسبت به كشش اصلي مي باشد و مقاومت الكتريكي ماده بنا به سكو كشش، بازه زماني كشش و سكو حرارت پس از كشش متغير مي باشد .

كف پوش پلي يوريا

الكتريسيته
ساكن (ESD )Electro Static Discharge : به طبع براي شما اتفاق افتاده هست در حالي‌كه روي فرش اتاق خط مش مي‌رويد، به يخچال مي‌رسيد و در لحظه‌اي كه يك دست شما با درب يخچال تماس پيدا مي‌كند حس برق گرفتگي در شما توليد مي‌شود .
اين پديده به عبارتي چيزي است كه در فيزيك به آن ESD يا (Electro Static Discharge) يعني تخليه الكتريسيته ساكن گفته مي‌شود .
يكي از مسائلي كه در اتاق كار با آن مواجه هستيم وجود الكتريسيته ساكن است . به دليل رفت و آمد‌هاي زيادي كه به اتاق كار صورت مي‌گيرد .
بر اثر پديده مالش بين زمين و مواد پلاستيكي نظير دمپايي يا چرخ تخت‌هاي جراحي الكتريسيته ساكن در روي زمين ايجاد گرديده و سازه به خاصيت استاتيكي آن، در همان محل باقي مي‌ماند .
استاندارد بين‌المللي 2878 ISO در قضيه روش‌هاي استعمال از همين راه‌هاي انتشار بار دعوا مي‌كند . اين استاندارد در واقع يك خط مش آزمايشي است براي تعيين مقاومت الكتريكي مواد آنتي استاتيك و كاند الكتيو و محصولاتي كه كاملا يا قسمتي از آنان از لاستيك تشكيل شده ميباشد و مقاومت الكتريكي آنها در محدوده معيني اندازه‌گيري گرديده و رسانايي آن‌ها با اضافه كردن كربن سياه يا ديگر مواد مناسب به كل ماده ناشي مي‌شود .


برچسب: كف پوش پلي يوريا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۲:۴۲ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)