کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

مزایای کفپوش پلی اوره یا پلی یوریا

کفپوش پلی پوریا

اوره یا این که پلی یوریا دارای خاصیت چسبندگی بالایی به سطح اعمالی بوده و جایگزین زیاد مناسبی برای رزین های اپوکسی، رزین پلی یورتان، فایبرگلاس و بقیه سیستم های لاینینگ می باشد . کفپوش پلی یوریا بر مبنا درصد ادغام اجزا آن خاصیت کشسانی بالای خویش را با نفوذ پذیری سطحی اندک و مقاومت ضربه ای فراوان ترکیب نموده تا لاینینگ مقاوم و انعطاف پذیر تولید نماید . سیستم های پلی یوریا می توانند به عنوان یک غشا نگهدارنده یک پارچه بر روی بسترهای متعدد به وسیله اسپری اعمال شوند .

محصولات
دیگر: مستربچ زیست تخریب تجزیه پذیر
کاربردهای
پوشش پلی یوریا کفپوش پلی اوره یا این که پلی یوریا به دلیل مزایایی که دارا هستند میتوانند کاربردهای جذاب تری هم داشته باشند . از پاراگراف آن ها به کار گیری از این پوشش ها در محیط های اسیدی میباشد .
در جوار آب دریا در محفظه های قلیایی برای همجواری با حلال های قطبی معادن لوله های انتقال


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۱:۰۴ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

کار با رزین اپوکسی

با محرمانه آموزشهای قدم به قدم منش عمل با رزین اپوکسی به لهجه بی آلایش همپا شما هستیم . در این خصوصی آموزشی از خصلتهای رزین اپوکسی تا راه عمل با رزین اپوکسی به طور بدون نقص و به زبان ساده توضیح داده می‌گردد .
در ادامه با قسمت نخستین این محرمانه آموزشی با ما همپا گردید . .
مقدمات
کار با رزین اپوکسی (1)

اصطلاحاتی
که قبل از کار با اپوکسی باید بدانید : پروسه
پخت(سخت شدن) رزین اپوکسی اختلاط هاردنر و رزین اپوکسی آغاز یک واکنش شیمیایی میباشد که آن را از حالت مایع به جامد تبدیل می نماید . کل این بازه زمانی واکنش شیمیایی را ‌ curing time یا مقطع سخت(پخت) شدن می گویند . شرایط ژل شدن نیز حالتی میباشد که در حد فاصل میان وضعیت مایع و دشوار شدن رخداد می‌افتد و مطابق صورت 1می‌باشد .
پخت اپوکسی در سه تراز ذیل خلاصه می‌شود:
شکل
1-مراحل پخت رزین اپوکسی ترکیب شده با هاردنر و تاثیر دما بر آن شکل
1-مراحل پخت رزین اپوکسی مخلوط گردیده با هاردنر و تاثیر دما بر آن

 

کف پوش پلی یوریا
1-زمان
قابل اعمال(حالت مایع) به مقطع زمانی گفته می‌شود که ترکیب رزین اپوکسی و هاردنر همچنان مایع بوده و ویسکوزیته آن ارتقاء نیافته میباشد و قابلیت اعمال در محل فعالیت را دارااست و به صورت ظرف و قالب در میاید . همگی مراحل اعمال می‌بایست در همین بازه هنگامی انجام شود تا در انتهای کار، یک لینک و پیوند پلیمری مستحکم بدست آید .

 


رزین
اپوکسی

 


2-پخت
اولیه(حالت ژل) در این مرحله، ادغام رزین اپوکسی و هاردنر استارت به محکم شدن مینماید و امکان عمل کردن و اعمال را از دست می دهد بطوریکه موقعیت چسبناکی پیدا کرده و دیگر بخود صورت نمی‌گیرد . در‌صورتی‌که نیاز به اعمال لایه دوم و اکثر باشد بطوریکه بصورت شیمیایی به لایه اول بچسبد، می‌بایست در همین سطح اعمال گردد زیرا هنوز واکنش شیمیایی ادغام اپوکسی به نقطه پایان نرسیده می‌باشد .

 

 

 

3-پخت
نهایی(حالت جامد) در این شرایط مخلوط اپوکسی بصورت جامد درآمده می‌باشد و قابلیت و امکان شکل‌ دهی و ساب پذیری را داراست . در این تراز مرحله عمل با ناخن انگشت فرو نمی‌رود و مخلوط اپوکسی پس از هفت روز به 95 درصد مقاومت نهایی خود رسیده است، لذا در این سطح میتوان همه گیره‌ها و فیکسچرها را انقطاع کرد . پنج درصد باقی ما‌نده از استحکام هم سپس از هفت روز استحصال می شود . بایستی دقت داشت در حالتی که در این تراز نیاز به لایه دوم و بیشتر باشد، ترکیب نو اپوکسی دیگر بصورت شیمیایی به لایه اولیه نخواهد چسبید و می‌بایست ابتدا همه روند آماده سازی مرحله و تمیزکردن آن بر روی مرحله اول انجام گردیده و سپس اقدام کرد(جهت آشنایی با روند آن، بخش مهیا سازی سطح را مطالعه کنید) .

 

مفهوم
مقطع پخت(Curing time) بیشتر زمان کار با اپوکسی دربرگیرنده زمان اعمال و سخت شدن آن میگردد . برهه زمانی اعمال، بازه برهه زمانی در دسترس جهت اختلاط،اعمال، هموارسازی(Leveling)، شکل دهی، مونتاژ و تثبیت می‌باشد .
مقطع مشقت بار شدن یک اپوکسی از آنجایی اهمیت داراست که انتخاب کننده موردها زیر خواهد بود:
مدت
زمان توقع جهت باز کردن بست‌ها و فیکسچرها زمان
زمان انتظار جهت ساب زدن و سمباده زنی و اعمال مرحله نو یا این که سطح بعدی فرایند


دو عامل گزینش کننده و زیاد مهم در بازه کار با مخلوط اپوکسی و پخت آن، سرعت پخت کنندگی هاردنر و دمای اپوکسی می‌باشد:
سرعت
(پخت کنندگی) هاردنر هر هاردنری دارنده یک دمای اید‌‌ه‌آل مشقت بار کنندگی است . تقریباً در گستره دمایی 15+ تمامی ادغام هاردنر و اپوکسی فرایند فوق الذکر را طی خواهند کرد ولی سرعت واکنش آن ها بشدت متعلق به دمای محفظه می باشد . اهمیت گزینش درست مدل هاردنر با توجه به موقعیت و دمای فعالیت و همچنین گونه کار، می تواند دوران اعمال مناسبی را در اختیار قرار دهد . معمولاً این داده ها بر روی لیبل و ورقه اطلاعات جنس درج شده‌اند و در قسمت Pot life می‌توانید آن را بیابید .

Pot life اصطلاحی است که برای مقایسه سرعت پخت هاردنرهای مختلف از آن استفاده می شود . اصطلاحاً واحدی از زمان می‌باشد که مقدار مشخصی از ترکیب اپوکسی(معمولاً 100 گرم) در دمای معمول(72 سکو فارنهایت/22 رتبه سانتی‌گراد) بصورت مایع باقی میماند . از آنجایی که در اندازه‌گیری Pot life اندازه و حجم معینی از ترکیب اپوکسی و هاردنر بکار می رود لذا عموماً بازه Pot life از برهه زمانی قابل اعمال(که معمولاً بصورت یک فیلم 2-4 میلی‌متری است) به مراتب کمتر است .

 

 

بخشهای
دیگر آموزش که به مرور کامل شدن خواهند شد :
فرایند
پخت(سخت شدن) رزین اپوکسی
رویکرد
توزین و مخلوط کردن رزین اپوکسی
پرکننده
ها و افزودنی های رزین اپوکسی
فراهم
سازی مرحله جهت اعمال رزین اپوکسی
پوشش
آخری جهت محافظت از رزین اپوکسی
تمیزکردن
و کندن رزین اپوکسی از سطح

دمای
اپوکسی هرچه دمای ادغام اپوکسی عمده باشد، پخت آن سریعتر خواهد بود(مطابق صورت 1) . دو دلیل دمای محفظه و گرمازایی حاصل از عکس العمل شیمیایی هاردنر با اپوکسی، بر مقطع طاقت فرسا شدن آن موءثر هستند .

خواسته از دمای محیط دمای هوا یا این که موادی می باشد که در ارتباط با اپوکسی قرار دارا‌هستند . عموماً دمای هوا را همان دمای محیط در حیث میگیرند مگر آنکه مخلوط اپوکسی بر روی سطحی با دمای متفاوت با هوا اعمال گردد . بطور کلی هرچه دمای هوا اکثر باشد اپوکسی هم سریعتر دشوار می گردد .

 

در اختیار گرفتن
بازه پخت -جهت
کنترل سرعت پخت در دمای آب و هوایی گرم اقدامات ذیل موءثر خواهند بود:
در چهره امکان از هاردنری با سرعت پخت و یا این که عکس العمل پذیری کمتر استفاده شود .
ادغام کمتری از اپوکسی تهیه شود تا سریعتر مصرف شود .
ترکیب اپوکسی در ظرفی با مساحت بیشتر(مانند ظرف رولر نقاشی) ریخته شود تا دمای حاصل از واکنش در محفظه متفرق گردیده و مقطع اعمال بیشتری در دسترس قرار گیرد .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۱:۰۸ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

کفپوش وینیل

کفپوش
وینیل
کفپوش وینیل یا PVC به دو فیس برگه ای و تایل در ساختمان های تجاری, اداری و مسکونی مورد به کار گیری قرار می‌گیرد . از فی مابین گونه های کفپوش چوبی, سرامیک, موکت و لمینت, کفپوش های PVC در صنعت ساختمان سازی اکثر ترویج دارا هستند . برهان حیاتی به کار گیری از این دسته کفپوش نگهداری سهل و آسان و مقاومت بالای آن می‌باشد . کفپوش PVC قابل به کار گیری در مکان های متفاوت از پاراگراف آشپزخانه, حمام, دکان ها, مرکز ها بهداشتی و… می‌باشد .

از
ویژگی های کفپوش وینیل میتوان به مورد ها زیر اشاره نمود:
کفپوش های لمینت را به راحتی میتوان تعمیر کرد . در فیس ایجاد هر مدل زخم میتوان تایل موضوع نظر را جدا کرد و تایل دیگری را جایگزین آن نمود .
این کفپوش نوعی عایق صوتی و حرارتی ست که قابل استفاده در بخش اعظم مکان های ساختمانی میباشد .
نصب کفپوش های PVC در مقایسه با بقیه کفپوش ها آسوده تر هست .
خاصیت ضد آب بودن این گونه کفپوش سبب شده از آن در مکان های مرطوب نیز استفاده شود .
کفپوش وینیل در طرح های متنوع تولید می‌گردد و سازه بر دکورا سیون داخلی موضوع لحاظ میتوان آن را بر مبنا طرح های چوبی و سنگی انتخاب نمود .

کف پوش پلی یوریا
بها کفپوش های PVC در مقایسه با کفپوش های لمینت و پارکت مناسبتر است .
از دیگر مشخصات کفپوش PVC میتوان به تداوم و ارتفاع عمر آن اشاره نمود .
پاک کردن و تمیز کاری این دسته کفپوش ها مضاعف سهل و آسان و آسان میباشد و به بازه طولانی تمیزی آن‌ها باقی میماند .
کفپوش از کالا PVC می باشد و یا به عبارتی پلاستیکی می باشد و از امتیازات آن قابل شستشو بودن آن است، کفپوش در ابعاد مستطیلی تقریبا در ابعا 15 سانتیمتر عرض و 90 سانتیمتر ارتفاع در بازار موجود می باشد، کفپوش را برای نصب به کف می چسبانند، کفپوشها دارای ضخامت 2 و 3 میلیمتر می باشند، نصب کفپوش نسبت به لمینت مدت بیشتری می برد، کفپوش ها را معمولا در فضاهای اداری و تجاری استفاده می نمایند که نیاز به شستشوی مداوم است، در منازل مسکونی معمولا تنها در آشپزخانه ها که احتمال ریزش آب همواره وجود دارد نصب می شود، بلافاصله پس از نصب کفپوش میتوان لوازم را روی آن چید، از حیث قیمت کفپوش از لمینت ارزان تر است البته به دلیل گران خیس بودن اجرت نصب و زیر سازی، نهایتا قیمت تمام گردیده کفپوش و لمینت بسیار به هم نزدیک است، اما با اعتنا به این نکته که کفپوش کف زیرین خویش را حاد میکند و قابلیت کندن و نصب مجدد در فضایی دیگر را ندارد و همچنین از لحاظ زیبایی نسبت به لمینت در جایگاه پائین تری قرار دارااست .


برچسب: اجرای کف پوش اپوکسی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۲:۳۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

V-Groove در پارکت لمینت چیست؟

V Groove یا این که وی گروو یک ویژگی ظاهری از پارکت لمینت می‌باشد که صورت و ظواهر آن مضاعف شبیه پارکت واقعی می باشد . تعیین پارکت لمینت‌های V-Groove دار بستگی به روئت کرد و سلیقه‌ی شما دارد . نصب این گونه از لمینت‌ها نظیر پارکت‌های دیگر مضاعف آسان می باشد . شما این خصوصیت از پارکت را می‌توانید در بخش تولیدات پارکت لمینت در مغازه ماهون، فیلتر نمایید . شما هم می توانید برای ارزیابی و آشنایی با برترین برند‌ها به مطلب شایسته ترین مارک پارکت لمینت مراجعه فرمائید . با مغازه ماهون همراه باشید .

 

 


V-Groove
مناسب چه کسانی می‌باشد؟ همانگونه که می‌دانید، لمینت یا این که پارکت لمینت از ساختاری به نام HDF ساخته گردیده میباشد اما پارکت حقیقی و واقعی از چوب درختان ساخته شده‌اند، V Groove مطلوب افرادی است که می‌خواهند کف منزلشان مثل پارکت، یک ظاهری حقیقی و واقعی داشته باشند . اما ظواهر آن بستگی به سلیقه‌ی شما هم دارااست .

لمینت‌های
V-Groove دار به چه فیس هستند؟ در بین هر تایل از لمینت‌ها فاصله‌ای وجود دارد که شباهت زیاد متعددی به پارکت‌های حقیقی و واقعی دارا هستند . برای فهم و شعور بیشتر از V-Groove می‌توانید به عکس‌هایی که در این مطلب تهیه شده است، نگاه نمائید .


چه
مارک‌هایی این خصوصیت را دارند؟ در جدول تحت میتوانید همه برند‌ها را محاسبه کنید .

اسم
برند کشور تولید کننده مقاومت سایشی ضخامت (میلی‌متر) V Groove پارکت
لمینت بنلوکس چین پایین مدرک کارشناسی بلژیک AC4 ۸ دارد پارکت
لمینت نوبل استپ چین AC4/AC3 ۸ دارد پارکت
لمینت ویتالیتی بلژیک AC4 ۸ دارد پارکت
لمینت وینئو آلمان AC4 ۸ دارد پارکت
لمینت کارتیر چین AC4 ۸٫۳ دارد پارکت
لمینت کی پی ال چین پایین مدرک کارشناسی آلمان AC4 ۸ دارد پارکت
لمینت او پارکت آلمان AC3 ۷ دارد پارکت
لمینت وینتون چین پایین لیسانس آلمان AC4 ۸ دارد پارکت
لمینت یونیک ایران AC3 ۸ دارد آیا
پاک کردن لمینت‌های V-Groove راحت می‌باشد؟ بلی! پارکت لمینت‌هایی که دارنده V-Groove هستند، همانند بقیه پارکت لمینت‌ها دوچندان مقاوم می‌باشند و فقط چیزی که برای تمیز کردن آن نیاز دارید، یک طی هست . لازم به ذکر میباشد که استحکام این محصولات، بخش اعظم به ایجاد و مارک آن مربوط است .

کف پوش پلی یوریا
امید‌وار‌یم که این مقاله قضیه توجه شما قرار گرفته شده باشد . در صورتی‌که سوالی دارید می توانید از نحوه یک عدد از شیوه های ارتباطی با ما همپا باشید .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۴:۱۴ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

نقش چوب در دکوراسیون داخلی

چوب ها نقش زیادی در دکورا سیون داخلی ساختمان های مسکونی دارا‌هستند . انواع چوب در نمای بیرونی و داخلی ساختمان های گران‌قیمت به کار گیری می شود . کاربرد چوب ها در ایجاد آلاچیق، نیمکت، کابینت آشپزخانه، کمد دیواری دیواری، کمد ، ایجاد کتابخانه، میز ناهارخوری، کف پوش ها و پارکت دوچندان مرسوم است . پارکت چوبی یک عدد از زیباترین و مدرن ترین کفپوش ها در پباده سازی چیدمان داخلی هست . اشکال پارکت چوبی با چوب های طبیعی مثل راش، گردو، افرا، بلوط، گیسو و لهجه گنجشک تولید می شود . پارکت چوبی در زمره کفپوش های طبیعی و سازگار با محیط زیست قرار دارد .

انواع
مختلف پارکت چوبی دو مدل رایج از پارکت چوبی موسوم به پارکت تمام چوب و پارکت سه لایه در صنعت تولید می شود . پارکت تمام چوب به طور بی نقص از چوب ترمووود ساخته شده ولی انواع پارکت سه لایه دارنده یک لایه رویی از مال چوب ترمووود و دولایه زیرین از کالا چوب ارزان میباشند . ارزش آخری هر تایل با دقت به کالا چوب به کار رفته در لایه های پارکت چوبی انتخاب می شود . چوب های ارگانیک بیش از 50 سال عمر کرده و زیبایی دکوراسیون داخلی را تعدادی برابر می کنند . به این ترتیب ارزش پارکت چوبی در مقایسه با طول عمر بالا دوچندان مقرون به صرفه خیس از گونه های کفپوش های متفرقه و بی کیفیت می باشد .

کف پوش پلی یوریا

چوب ترمووود در مراحل تولید پارکت چوبی از چوب های ارگانیک حاصل می شود . تصحیح حرارتی چوب طبیعی (Thermally modified wood) با امداد گرما و بخار باعث به تغییراتی در چوب گردیده و چوب طبیعی را در برابر آب و رطوبت نفوذناپذیر می کند . به این ترتیب ارتفاع عمر چوب افزایش یافته و تغییر و تحول رنگ و یا این که پوسیدگی چوب منتفی می شود .

بخوانید
اشکال کفپوش حمام و سرویس های بهداشتی پارکت
چوبی مزایای
پارکت های چوبی پارکت های چوبی در طرح های متنوعی در بازار مو جود می باشد که هر کدام زیبایی خاصی دارند . انتخاب کفپوش امری ذوق وسلیقه ای میباشد اما واحد سنجش زیبایی و طرح و رنگ هم روی تصمیم گیری تاثیر دارااست . پارکت های چوبی از زیباترین و مدرن ترین کفپوش های امروزی میباشند که دارنده تکنولوژی ایجاد متفاوت تری می باشند و اکثری از معایب پارکت های قدیمی در آن اصلاح گردیده هست .

تکنولوژی ایجاد و چوب ترموود به فعالیت رفته در پارکت چوبی مانع از رویش کپک و قارچ در آن می شود . این کفپوش در برابر فشار، سایش، اشعه مضر آفتاب مقاومت فراوان بالایی دارد . پارکت های چوبی شایسته ترین کفپوش برای نصب روی سیستم گرمایش از کف محسوب می شوند که در برابر حرارت تغییر تحول صورت نمی دهند .

پارکتی کردن کفپوش های چوبی با تکنولوژی های توسعه یافته در فرایند نصب پارکت چوبی سهولت ایجاد کرده هست . امروزه انواع پارکت چوبی با فاق و زبانه برش ایجاد می شود که با کلیک کردن به هم قفل شده و به سادگی قابل نصب در کف منازل مسکونی است .

برای نصب پارکت مقدمه زیرسازی و چسب کاری گردیده و تایل ها به فیس فاق و زبانه به نیز متصل می شوند . پس از نصب روی کار با سیلر پوشش داده گردیده و مدت کافی برای کم آب شدن در نظر گرفته می شود . برای شفاف شدن روی تراز کار با دو ست نیم پلی استر پوشانده گردیده و به این ترتیب پارکت چوبی مهیا به کار گیری است .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۶:۵۱ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

یادگرفتن نصب کفپوش سه بعدی

شما
اینجا هستید منزل » یادگرفتن نصب کفپوش سه بعدی 3d- . . . . . . . . . . . .
یادگرفتن نصب کفپوش سه بعدی 3d- . . . . . . . . . . . .

روند
کلی 1-ابتدا مکان زمینه لحاظ را مقدار گیری کرده و بر پایه پلن به دست آمده واندازه معلوم گردیده برای کف پوش، طراح دکوراسیون طرح خویش را ارائه می دهد .
2- سطح بعدی تراز پرینت طرح میباشد .معمولا از پرینترهای اکوسالونت برای توجه و کیفیت بالاتر به کارگیری می شود .
3- سپس از اتمام پرینت نوبت به آماده سازی مکان مسئله نظر می شود . بهترین تحت سازی برای اجرای کفوش 3d موزاییک و یا این که سیمان کشی کف هست در غیر اینصورت اگر کف تالار ما سرامیک باشد به وسیله دستگاههای ساب، لعاب سرامیک رو به صورت کامل برداشته و مهیا ذیل سازی میشویم . در هر سه مورد بالا سطح ما باید به طور کامل کم آب و بدون رطوبت و پاک باشد .
مواد با اهمیت و تشکیل دهنده انواع کف پوشهایی که در بیمارستانها و سالنهای ورزشی و منازل استفاده می گردد پلی اورتان میباشد .

کف پوش پلی یوریا

اجرای
کفپوش 3d
1-ابتدا پلی اورتان را که به رخ مایع می‌باشد را با پودر بتونه ادغام کرده و هارد نر(hardner) را به ان بیشتر کنید و آغاز به بتونه کاری کف تالار می کنیم .
2- بعد از آن از آن پرینت را روی کف سالن انداخته و از محل قرار گیری آن اطمینان حاصل می کنیم .
3-در این تراز کف تالار را با پلی اورتان مخلوط گردیده با هارد نر به امداد غلطک آغشته مینمایم، آنگاه پرینت را روی سطح انداخته و به وسیله کاردک لاستیکی یا تی لاستیکی آن را هوا گیری کرده و روی مرحله میچسبانیم و مجدد روی پرینت رابا غلطک آغشته به مواد می کشیم تا کلیه سطح به صورت به طور کامل یک دست رنگ گردد یا این که مواد را کاملا روی پرینت ریخته و با تی لاستیکی به صورت یکسان پخش میکنیم .
4- به زمان سه روز اذن می دهیم پلی اورتان دشوار شود . رنگهای پلی اورتان در برابر فروغ خورشید واکنش نشان داده و رنگ زرد می شود برای جلو گیری از این رخداد پس از سه روز روی تراز پلی اورتان را با کیلر یووی می پوشانیم .
دشوار شدن پلی اورتان تا 17 روز به طول میانجامد .
• کف پوش 3d به روشهای دیگری هم اجرا میگردد به این صورت که به جای پرینت طرح مسئله حیث را کاتر پلاتر کرده و روی تراز کف چسبانده و پلی اورتان را روی آن پخش می‌کنیم . استعمال از چهره یی که 3d می‌باشد و در زاویه خاصی پررنگ دیده میگردد متداولترین خط مش می باشد .

مزایا
• چسبندگی
مضاعف عالی به سطح ها فلزی و بتنی • مقاومت
عالی در مقابل آب، مواد شیمیائی، روغنها، اسیدها، بازها و گازوئیل • مصون
نمودن محفظه از آلودگی و گرد و غبار ناشی از ذرات بتن • حفاظت
سطح در پیش‌روی عوامل خورنده محیط • تحمل
عالی در پیش‌رو تغییرات جایگاه حرارت، کارداران سایشی و فشار • استحکام
بالا • قابل
شستشو • قابل
ارائه بصورت صیقلی یا ضد لغزش
معایب
• پس از ادغام هاردنر عکس العمل شیمیایی ساخت حرارت و ایجاد گاز بسیار سمی می‌نماید . به کارگیری از ماسک منحصر به فرد الزامی می‌باشد .در غیر این رخ خلل تنفسی برای اجرا کننده به یاور خواهد داشت .
• بعد از مدتی در اثر سایش روی تراز کفپوش، خشهای ریزی به وجود می اید که از زیبایی طرح ما کاسته و پولیش مجدد مرحله کفپوش هم متحمل هزینه خواهد شد .
• چنانچه در چکیده از تراز بر اثر بازخورد جسم طاقت فرسا و تیز خرابی به وجود آید به طوریکه که به طرح کلیدی چاپ گردیده زیرین آسیب رسانده باشد، کف پوش سه بعدی قابل ترمیم نخواهد بود .
• اگر به هر علتی رطوبت به ذیل کف پوش سه بعدی ما نفوذ نماید در زمان بازه کوتاهی کفپوش از تراز زیرین انقطاع گردیده و کفپوش خراب می گردد .
• در ساختمانهایی که گرمایش از کف دارا هستند اجرای کف پوش پلی اورتان پیشنهاد داده نمی شود .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۹:۴۳ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

پوششی در کف


برای لذت بردن از فضای داخلی منزل و یا محل کارتان نیاز به پوششی در کف آن دارید که علاوه بر هماهنگی با بقیه اجزا از قبیل مبلمان و نورپردازی و غیره، نظر شخصی شما را تامین کرده و جوابگوی سلیقه منحصر به فردتان باشد .در ضمن با ایجاد محیطی گرم و طبیعی و خصوصیات بارزی همچون نگهداری آسان، مقاومت در برابر ضربه و ایجاد حساسیت فضایی مطلوب و دلپذیر را ایجاد نماید .یکی از حیاتی ترین دست اندرکاران موثر در ارتقا کیفیت فضاهای داخلی ، تعیین و بکار گیری مصالح ساختمانی مطلوب است .

در این انتخاب طراح باید با آگاهی و شناختی که از ویژگی ها فنی و کاربری مصالح گوناگون داراست ، دست به گزینش بهینه بزند . در بسیاری از موردها با اعتنا به تبلیغات شرکت های گوناگون عرضه کننده مصالح ساختمانی ، دسترسی واقعی به ویژگی ها و شاخص هایی برای مقایسه تولیدات متعدد باهم برای مصرف کنندگان وجود ندارد .
پارکت لمینیت با در نیز آمیختن کارایی با ظاهری دیده نواز و طراحی مد روز ، از مقبولیتی غیر قابل رقابت برخوردارند . این کفپوش ها راحتی و ایمنی را به همپا سطحی بادوام ، بهداشتی، زیبا و با قابلیت تمیزکاری بسیار سهل و آسان دارا می باشند و نسبت به تنوع فوق العاده و ظاهر جالب خویش ، اطمینان می بخشند! این تیم ،تمامی زیبائی و گرمایی که شما از یک پوشش چوبی توقع دارید را به شما عرضه خواهد کرد .

کف پوش پلی یوریا
محاسبه
مساحت خانه یا محل کار: برای این فعالیت مقدمه یک نقشه معمولی از منزلتان را بر روی صفحه ترسیم نمایید ، بعد دیوارهای خانه را مقدار گیری فرمائید و مقدار ها را در کنار دیوار ذی‌ربط بر روی نقشه ای که کشیدید یادداشت فرمائید .

هم اکنون شما می بایست مساحت منزل خویش را اکانت کنید، قسمت هایی را که قصد دارید لمینیت فرمایید را به صورت مستطیل های کوچکتر ذهنی تقسیم نمائید و آن‌گاه مساحت هر یک را حساب کنید و در پایان مساحت ها را با هم توده بزنید تا مساحت کل به دست بیاید .

۲-
حساب و کتاب قرنیز و ابزارهای به دور فعالیت : برای حساب و کتاب قرنیز ها می بایست محیط به دور عمل را با دقت به اعداد روی نقشه خود بدست بیاورید .

– درصورتی که دیوارهای خانه شما بلند میباشد بهتر میباشد از قرنیز ۹ سانت در غیر این چهره از قرنیز ۷ سانت به کارگیری کنید .

– جاهایی که کمتر از ۵ سانتی متر طول دارااست مانند پایین درب ، درب بالکن و … را جدا مقدار گیری نمایید . در این قسمت ها بایستی از ابزار میت یا این که خط کش به کارگیری شود .

– برای نصیب هایی که فی مابین ۵ تا ۸ سانتی متر می باشد نظیر درب خدمت ، بوفه دیواری و … از ابزار دیگری به نام اسکوتی یا این که اسکوتیا استعمال می شود .

– آن گاه از مقدار گیری پارکت و قرنیز نوبت به پروفیل جداکننده در بین اتاق ها (میانه) می برسد . می بایست به این نکنه دقت نمایید که پارکت در مرز بین اتاق و سالن پذیرایی می بایست بریده شود و در میان رخنه‌ ها از پروفیل اواسط به کارگیری شود .

– در پایان برای قسمت هایی که اختلاف مرحله دارا هستند و انتهای درب محل ورود از پروفیل گرده استفاده می شود .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۹:۳۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

رزین اپوکسی

رزین
اپوکسی
رزین اپوکسی | رزین کفپوش سه بعدی برای درخشان سازی اپوکسی ماده ای استعمال می شود به نام رزین، رزین اپوکسی ازموادی تشکیل می شوند تا قوای اپوکسی را در برابر رطوبت و ضربه چه بسا خش ارتقا دهند اما خود رزین مایع است که با کم آب کننده ادغام می شود و برروی اپوکسی کم آب گردیده ریخته می شود و به فیس یک پارچه پخش می کنند .

وضعیت
استفاده از رزین: رزین را معمولا برروی اپوکسی در دمای 15 سکو تا 60 سکو می ریزند اما برای کفپوش سه بعدی رزین را برروی استیکر سه بعدی پخش می نمایند و متاع استیکر باید ار مواد مختص چاپ شده باشد .

 

گونه های
رزین ها: رزینها
از نظر سختی و شفافیت سکو بندی دارند
رزین
های ایرانی
رزین
های آلمانی
رزین
های ترک و غیره
رزین یا لاک رنگ اپوکسی در واقع فیکساتور و نگهدارنده اپوکسی بشمار می آید علاوه بر این آیتمها باعث سه بعدی شدن استیکر هم می شود . خاصیت بسیاری در رزین پنهان است که فراوان از آنان بسته به جای که به کار گیری می شود دارااست به طور مثال در آشپزخانه رزین می بایست ضدآب و آنتی باکتریال و ضد روغن و لک باشد . در واقع رزین لایه انتها کارهست هرچقدر این فرآورده مال خوبتر داشته باشد کار تمام گردیده خوبتر از آب در می آید پس استعمال از رزین حتما اعتنا کنید .

کف پوش پلی یوریا
کفپوش
سه بعدی مایع چیست؟ کفپوش های سه بعدی تزئینی - تنها یک عکس، یک شیء هنری در مقیاس تبارک نیست، اساسا ایده هایی از جانب شما می باشند که در چینش داخلی خود انتخاب می فرمایید .از یک طرف یک تصویر کامل، با تمام سایه و بافت آن است، و از سوی دیگر . پوشش توانمند و با دوام که می تواند یک زیبای، خلق کننده و منحصربه‌فرد به فرد با کمک اپوکسی سیستم کف سازی .

کفپوش
سه بعدی مایع چیست؟
گسترش دهندگان تکنولوژی کفپوش سه بعدی به رنج به این تکنولوژی دست یافته اند که چه طور تنوع و ایده های جذاب خویش را که برای آینده میباشد امروز اجرا نمایبد . امروزه کفپوش سه بعدی در مراکز خرید، سالن های بزرگ، ساختمان های اداری، آپارتمان انجام می دهد .سازگار با محیط زیست . ساختار آن شبیه به یک کف سنگ تزیینی . بنابراین، فارغ از بو تندو زد خش، می تواند وجود آید .

 

استحکام و ارتفاع عمر بالا . زمانی که به صدق به وسیله حرفه ای های نصب شود، ماندگاری بالا 10 سال را به همپا دارااست . رنگ، براقیت و مرحله صاف آن در ارتفاع برهه زمانی ناپدید نمی شود .و در ارتفاع مقطع استحکام و عایق رطوبتی کفپوش سه بعدی استوار می ماند .

 


پروسه انجام کفپوش سه بعدی:

پایین سازی
پرایمر یا به عبارتی چسب اپوکسی
رنگ اپوکسی مایع تصویر (عکس، نقاشی، جداگانه از جوهر یا این که برگه . . .)

رزین یاهمان فیکساتور لاک محافظ .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۵:۱۲ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

کف پوش چطور تمیز کنیم

یکی از گرفتاری های گران قدر برای تغییر تحول چینش داخلی خانه و یا حتی محل کار، تعیین کف پوشی مناسب و خوب هست . از آنجایی که کف پوش می تواند از پاراگراف با اهمیت ترین عامل ها تأثیرگذار در دکوراسیون داخلی باشد، آشنایی کافی در رابطه انواع کفپوش ها و در غایت تعیین شایسته ترین کفپوش از جمله ملزومات در این مسئله می‌باشد . به این جهت در این بخش به معرفی مزایای کاربردی پارکت ها به تیتر یک عدد از اشکال مناسب ترین کف پوش ها می پردازیم و بعضا از این مزایا را برمی شماریم .

تولید
فضایی گران قیمت با به کارگیری از پارکت چوب یک عدد از گران‌قیمت ترین اشیاء و مصالح در چیدمان داخلی به شمار می آید . از آنجایی که پارکت یکی از مشتقات چوبی میباشد در زیباسازی دکوراسیون نقش فراوان مؤثری ایفا می کند . تنوعی که در رنگ و طرح پارکت ها وجود دارد، باعث گردیده تا این نوع کف پوش یک عدد از گران‌قیمت ترین، مدرن ترین و چشم نوازترین کفپوش انتخابی برای ساختمان باشد . امروزه پارکت ها به دو شیوه ارگانیک و صنعتی در بازار جانور می باشند که اما با توجه به عوارض زیست محیطی و صرفه جویی در هزینه ها، پارکت های صنعتی و اصطلاحاً پارکت لمینت بخش اعظم به کار گیری می شود .

چرا
باید برای دکوراسیون داخلی، پارکت را تعیین کرد؟ در در بین بخش اعظمی از کف پوش هایی که در چینش داخلی مورد به کار گیری قرار می گیرند، می توان پارکت را کف پوشی مناسب هم از نظر قیمت و نیز دوام و کاربرد به شمار آورد . این گونه کف پوش علاوه بر ظواهر زیبایش عایق مضاعف خیر و خوبی برای سرما، گرما و صدا می باشد . کف پوش پارکت بر خلاف موکت و فرش، مانع جذب گرد و خاک می شود و از آنجایی که از چوب ساخته گردیده می‌باشد نرم بوده و می تواند برای خردسال ها و سالمندان هم مطلوب باشد . این مدل پارکت کف اتاق را در تابستان خنک و در زمستان گرم نگه می دارا‌هستند و اشیای بلوری و چینی نیز در بازخورد با آن ها به راحتی شکسته نمی شوند .

پارکت از گزاره مصالح سبک و ارزش مناسب میباشد که با داشتن سطحی مقاوم و باودام، توانسته در زمره کفپوش های لبریز مصرف و غالب در بازار به شمار رود . نظافت پارکت دوچندان سهل و آسان می باشد و این امر هم می تواند از دیگر دلایل محبوبیتش در میان مصرف کنندگان باشد .

پارکت یکی از متنوع ترین کفپوش های ساختمانی از لحاظ رنگ و طرح هست که در واقع هر فردی با توجه به سبک چیدمان داخلی خویش و ذوق فردی اش، می تواند مدل زمینه حیث خویش را انتخاب نماید .
پارکت ضد خش بودن بوده و در برابر هر دسته حرارت بی واسطه و غیرمستقیم مقاومت می کند، از این رو می توانایی ویژگی نسوز بودن را نیز به پارکت ها نسبت دارد . پارکت ها از معدود کفپوش های مدرن و صنعتی هستند که ثبات رنگ داشته و در برابر اشعه های UV از بین نمی مراحل . سایش، فشار و ضربه نیز نمی تواند منجر از میان رفتن این نوع کفپوش شود .

جذاب
میباشد بدانید پارکت را از نظر سلامت، بهداشت و پاکیزگی سلامت ترین کف پوش جهان می دانند؛
از مزایای پارکت ، صرفه اقتصادی در خرید پارکت می باشد .
علاوه بر بها مناسب پارکت که یک عدد از فاکتورهای اساسی در صرفه جویی هزینه های خرید کفپوش برای خانه است، می بضاعت اساسی ترین ویژگی اقتصادی پارکت ها را قابلیت انتقال پذیری آن از یک محل به محل دیگر دانست . در این فیس با جابجایی از خانه ای به خانه ای دیگر می توانید پارکت ها را هم به محل نو انتقال دهید و دیگر بابت خرید پارکت تازه متحمل هزینه نشوید . علاوه بر این امر، با استعمال از پارکت لمینت، کف ساختمان هم آسیب نمی بیند . چه بسا اگر از طرح پارکت خود خسته گردیده اید، می توانید آن را به عنوان پارکت دست دوم بفروشید و برای خانه خویش طرحی تازه را تهیه و تنظیم فرمایید و یا این که آنکه بر روی کفپوش قبل خود پارکت تازه را نصب کرده و مورد به کار گیری قرار دهید .

کف پوش پلی یوریا

پارکت به ادله مقاومت حرارتی پایین نسبت به دیگر کف پوش های مصرفی، کفپوشی مناسب برای استعمال اقتصادی از سیستم گرمایش کف می‌باشد . از طرفی دیگر مقاومتی که در پارکت ها وجود دارااست می تواند این کف پوش را سال ها سال به عنوان یک کالای باارزش مراقبت کرده و از بها آن کاسته نشود .

از طرفی دیگر خرید پارکت با ضمانت نامه می تواند این جنس را به بازه ۱۰ الی ۲۰ سال برای شما تضمین نماید .

آسان بودن نصب پارکت ها هم می تواند هزینه نصب آن ها را کاهش داده و با نیز مقرون به صرفه خیس باشد . پارکت های صنعتی لمینت پس از نصب نیازی به ساب و لاک ندارند و طی یک الی دو روز به سعرت نصب می شوند .

یک عدد دیگر از جنبه های اقتصادی پارکت را می توانایی پیشگیری از بیماری های مفصلی و همینطور جلوگیری مخاطرات و خسارات احتمالی دانست . خوشبختانه با وجود این که پارکت ها عایق خیر و خوبی برای سرمای کف هستند؛ می توانند از بیماری های مفصلی و روماتیسم خودداری نمایند . از طرف دیگر به استدلال این که پارکت ها سطحی لغزنده ندارند، از خطرات سرخوردگی و شکستگی های احتمالی خودداری می کنند .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۴:۰۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

کفپوش های ساختمانی

معایب
با وجود مزایا و محبوبیت متعددی که کفپوش لمینیت دارد، این گونه از کفپوش به ‌دلیل داشتن روکش ملامینه، احساس تصنعی بودن را برای مصرف‌کننده القا می‌نماید و به گفته بعضی از مصرف‌کنند‌ها، زیبایی این کفپوش به مرور برهه زمانی کاسته شده و زرق ‌ وبرق همیشگی را ندارد .

پس دقت داشته باشید که لمینیت با پارکت تفاوت دارد؛ زیرا پارکت از جنس چوب بوده و مبداء طبیعی دارااست . اگر‌چه به طراوت لمینیت‌هایی وارد بازار شده‌اند که پیش از لایه نهایی ملامینه، لایه‌ای از مال چوب ارگانیک به آن‌ها زده میگردد تا ظاهری طبیعی‌تر داشته باشند؛ البته بدون شک لمینیت، فاقد زیبایی‌و مزایای پارکت است . نکته آن گاه مربوط به هزینه‌ واکس زدن است که سبب ساز شده بعضا در به کار گیری از این کفپوش دچار شک وتردید شوند .

قیمت
کفپوش لمینیت در بازار کشور‌ایران دارای قیمت‌های مختلفی می باشد که این نصیب بسته به برند، ملیت و مورد ها دیگر گوناگون است . به‌عنوان‌مثال درحال‌حاضر هر مترمربع از پارکت لمینیت با برند کشور ایران لیسانس بلژیک با قطر ۸ میلی‌متر با قیمتی در حدود ۸۰ هزار و ۵۰۰ تا ۹۰ هزار تومان هست که ولی به این بها به ازای هر متر مربع، ۸ هزار و ۵۰۰ تومان بابت اجرت نصب لمینیت افزوده می‌گردد .

همینطور هر مترمربع از کفپوش لمینیت وارداتی با بها ۱۱۰ هزار و ۵۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسد که اجرت نصب این کفپوش هم به ازای هر متر مربع، ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان می باشد . ولی برندهای متفرقه ارزان‌قیمت نیز در بازار جانور می‌باشد که متأسفانه کیفیت چندانی ندارند .

کفپوش
های ساختمانی
کفپوش
های ارتجاعی کفپوش‌های ارتجاعی از موادی که مقداری قابلیت و امکان ارتجاعی دارا هستند ساخته می گردند . این کفپوش‌ها مشتمل بر فرآورده‌های مصنوعی مختلفی از قبیل لینولئم، چوب‌پنبه (ورقه یا این که کاشی)، پلاستیک و فرآورده‌های دیگر می‌باشند . این کف‌پوش‌ها اکثر مطلوب سالن‌های ورزشی ساختمان یا باشگاه‌ها هستند و خاصیت ارتجاعی در این کف‌پوش‌ها سبب می شود تا در محیط‌هایی نظیر مهدکودک و سالن‌های ورزشی که قابلیت بازخورد کودک ها و ورزشکاران با زمین وجود دارد، فشار ناشی از بازخورد با زمین را جذب کرده و بازدارنده از جراحت به آنها شود . کفپوش‌های ارتجاعی دارای رنگ‌بندی و آج‌های متنوع، مطابق باسلیقه مشتریان بوده که این آج‌ها مانع از سرخوردن روی آن و نیز بازدارنده ساییدگی کف‌پوش می‌گردد .

کف پوش پلی یوریا

مزایا
امکان نصب پازلی، قیمت مناسب، عرضه در ابعاد، طرح و رنگ‌های مختلف، برخی از مزایای به کار گیری از کف‌پوش‌های ارتجاعی می‌باشد . گفتنی هست که محافظت و نگهداری از این جنس آسوده است و به‌علت امکان جابه‌جایی در رخ خرابی، می‌توان قسمتی از جورچین را ردوبدل کرد . این جور کفپوش قابل شست‌وشو می‌باشد .

معایب
این کف‌پوش‌ها به‌ ادله داشتن سطح نرم و ارتجاعی، مطلوب نقاط مختلف ساختمان نبوده و صرفا برای قسمت‌های مشاع مانند، اتاق بیلیارد یا این که محوطه فوتبال دستی مناسب می‌باشند .

قیمت
درحال‌حاضر قیمت هر مترمربع کفپوش ارتجاعی با قطر ۲۰ میلی‌متر در حدود ۴۵ هزار تومان و بها هر مترمربع از تشک قفلی باضخامت ۲۰ میلی‌متر در حدود ۴۶ هزار تومان میباشد . قیمت کف‌پوش‌های ارتجاعی با ضخامت اکثر از ۲۰میلی‌متر نیز از ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار تومان به ازای هر متر مربع میباشد .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۱۴ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)