کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

کفپوش لاستیکی

 

نکات دارای اهمیت در خرید کفپوش لاستیکی از آن جایی که کفپوش لاستیکی ارتفاع عمر بالایی دارد، بدین ترتیب انتخاب شایسته ترین و مناسب ترین کفپوش لاستیکی از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌باشد . در این بخش در زمینه‌ی نکات مهمی که شما باید در هنگام خرید کفپوش لاستیکی به آن توجه کنید، ذکر خواهد شد .

کفپوش لاستیکی در سه سایز ۵۰ در ۵۰ سانتی متر، ۱ در ۱ و ۲ در ۲ متر تولید می شود . گزینش اندازه مطلوب برای کفپوش لاستیکی، باید براساس محیط شما انتخاب شود . در‌صورتی‌که شما قصد دارید، محفظه بزرگی نظیر پارک، حیات وحش یا شهربازی را کفپوش کنید، حتما از کفپوش لاستیکی ۲ در ۲ متری استفاده کنید، برای محیط های میانگین مانند حیات مدرسه یا سالن های بدنسازی از کفپوش لاستیکی ۱ در ۱ متر به کار گیری نمائید . البته در صورتیکه کفپوش لاستیکی را برای محفظه کوچکی می خواهید، از کوچکترین سایز کفپوش لاستیکی یعنی ۵۰ در ۵۰ سانتی متر به کارگیری نمایید .
نئوفلکس
کفپوش های ورزشی نئوفلکس نسل جدیدی از کفپوش های ورزشی مطابق با تکنولوژی روز دنیاست که با سعی کمپانی پالس اسپرت به تازگی در کشور ایران در دسترس ورزشکاران و قهرمانان قرار گرفته هست .
این کفپوش ها از ادغام مواد ای پی دی ام و گرانول تشکیل شده می‌باشد که نسبت به کفپوش های پیشین دارای ۲/۵ برابر ضربه گیری و ۱۰ برابر قدمت اثر گذار بخش اعظم می باشند . ضخامت استاندارد این کفپوش ها ۱۵ میلی متر بوده و در رنگبندی متنوع عرضه می گردد . لایه ای پی دی ام به کاررفته دراین کفپوش ها با خاصیت گوناگون خویش ، مرحله قابل قبولی را جهت به کار گیری تخصصی در سالن های ورزشی و کراس فیت آماده آورده می‌باشد .

کف پوش پلی یوریا
گرانول
خام با دقت به اینکه کفپوش گرانولی از گرانول نپخته تولید می شود و گرانول درخشان است، می بایست کفپوش لاستیکی نیز براق باشد . در‌صورتی‌که کفپوش لاستیکی کدر بود، از خرید آن امتناع فرمایید . چرا که مرحله کدر کفپوش لاستیکی، نشان از بی کیفیت بودن آن می باشد .
گرانول های سطحی و درونی کفپوش گرانولی نباید ریزش داشته باشد . برای تست این نکته دست خود را تعدادی بار روی کفپوش بکشید، در حالتی که ذره ای از کفپوش لاستیکی به دست شما چسبید، آن کفپوش از کیفیت لازم برخوردار نمی‌باشد .
ضخامت کفپوش گرانولی لاستیکی می بایست یکدست و هموار باشد . از ناهمواری روی کفپوش لاستیکی وجود دارد، آن را خریداری نکنید .
و در غایت کفپوش لاستیکی نباید ریزش گرانول داشته باشد . برای نظارت کردن این زمینه کفپوش را بلند نمایید و آن را جنبش دهید . در حالتی که گرانول های آن ریخت، آن کفپوش از کیفیت ساخت پایینی برخوردار هست .
مقاومت بالا در برابر روشنایی آفتاب و اشعه UV: کفپوش لاستیکی پارکی در هنگام استعمال در پارک ها و دیگر اماکن سرباز در پیش‌روی نوروفروغ آفتاب و اشعه UV مقاوم بوده و پس از چند سال به کارگیری تغییر رنگ، تغییر‌و تحول میزان و یا تغییر و تحول صورت نخواهد بخشید .

استاندارد
ضربه گیری کفپوش پارکی کفپوش گرانولی استاندارد ضربه گیری کفپوش پارکی : کفپوش گرانولی ساخت شده به وسیله استاندارد متعدد در قضیه ایمنی کفپوش را کسب کرده اند که از شناخته گردیده ترین آن ها می توان به آزمون HIC در مورد ضربه گیری و ارتفاع امن اشاره کرد .

ضد سایش و طول عمر بالا: با فایده گیری از گرانول لاستیک ریز در مرحله رنگی و روی این کفپوش ها بر خلاف بخش اعظمی از کمپانی های دیگر مرحله رویی این کفپوش ها ضد سایش ساخت می شوند و از همین رو ارتفاع عمری بیش از ۱۰ سال دارا هستند .

بعدها و ضخامت گوناگون کفپوش پارکی : با منفعت گیری از جدیدترین دستگاه ساخت کفپوش پارکی در بعد ها متفاوت قابلیت تولید این جور کفپوش ها را داراست . مقدار های استاندارد این کفپوش ها ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر، ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر و ۵۰ در ۵۰ سانتیمتر و ضخامت های آن ها ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۳۰، ۴۰، ۵۰ تا ۱۰۰ میلیمتر و در جور شالوده دار و یا شانه تخم مرغی آن ها که معمولاً در پارک ها استعمال می شوند ۴۵ میلیمتر میباشد .

رنگبندی
کفپوش پارکی: کفپوش لاستیکی گرانولی رنگبندی کفپوش پارکی: کفپوش لاستیکی گرانولی و یا همان کفپوش پارکی در رنگبندی متنوع با توجه به محفظه در رنگ های سبز یشمی، سبز بنتون، قرمز رنگ اخرایی، طوسی، طوطیا ای، آبی رنگ کاربنی، کرم، مشکی و … قابل تولید می باشند .

قابلیت به کار گیری در شرایط آب هوایی گوناگون : با بهرگیری از بهترین مواد اول کفپوش گرانولی لاستیکی در مناطق مرطوب، لبریز باران، برف و یا مناطق گرمسیر قابل استفاده می باشند .

مثال
هایی از به کارگیری کفپوش لاستیکی گرانولی با توجه به خواص اشاره شده در بالا از این مدل از کفپوش گرانولی در اکثری از اماکن تفریحی، آموزشی و ورزشی استفاده می شود ولی در لیست زیر با یک‌سری از این اماکن آشنا می شویم .

کفپوش
لاستیکی بوستان و اماکن تفریحی تالار
بدنسازی و وزنه برداری به عنوان کفپوش ورزشی کفپوش
حیاط و ویلا بدور
زمین ورزشی و استخر جلوی
درب دکان ها تحت
دستگاه صنعتی برای لرزه گیری و صداگیری


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۹:۳۱ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

کف پوشه‌ای وینیل

 

کف پوشه‌ای وینیل – گرانیت
قطر
۲ میلی‌متر استحکام
در پیش‌روی اسیدها و بازهای رقیق و چربی‌ها امکان
شستشو با گونه های متعدد شوینده‌های رایج عاری
از آزبست و عاری از سرب کاملاً
نسوز، در بازه حریق سوزی از پخش شعله ممانعت می‌کند ابعاد
۲۵*۲۵، ۳۰*۳۰، ۵۰*۵۰، ۶۰*۶۰ سانتیمتر عایقی
خوب برای گرما، سرما، صدا و رطوبت ضد

کف پوش پلی یوریا
لغزش
کف پوشه‌ای اپتیما
دارای
امکان درز جوش شدن دارای
لاک مخصوص پلی یورتان تقویت
گردیده توسط لاک پلی یورتان بی‌نیاز
به واکس و پولیش جهت ارتفاع قدمت مفید پهنا
۲ متر، قطر ۲ میلی‌متر تبلیغ:
درب ضدسرقت
کف
پوشه‌ای پریموپلاس
کف‌پوش
هموژن پهنا
۲ متر، قطر ۲ میلی‌متر بی‌نیاز
به واکس و پولیش جهت ارتفاع عمر مفید با
قابلیت درز جوش شدن قابل
به کار گیری در اماکن مالامال ترافیک تجاری، بیمارستانی، اداری و صنعتی
کف پوشه‌ای کانداکتیو
قابل
به کارگیری به‌صورت رول ضخامت
۲ میلی‌متر، عرض ۲ متر تقویت
شده با لاک پلی یورتان با
لایه کربن در ذیل کف‌پوش جهت اتصال بهینه مقاومت
الکتریکی بالا کف
پوشه‌ای آنتی استاتیک
جهت
به کارگیری در اتاق‌های کامپیوتر، مخابرات، صنعت های الکترونیک، اتاق‌ها و راهروهای بیمارستان مقاومت
الکتریکی بالا بعدها
۲۵*۲۵، ۳۰*۳۰، ۵۰*۵۰، ۶۰*۶۰ سانتیمتر قطر
۲ میلی‌متر کف
پوشه‌ای سوپریم
کاربرد
در استودیوها، سالن‌های اداری و اماکن عمومی قطر
۵/۲ میلی‌متر- در عرض ۲ و ۴ متر آنتی
باکتریال برای ممانعت از رویش میکروب و باکتری مناسب برای به کارگیری در بیمارستان‌ها تقویت
شده با لایه پلی یورتان برای دوری از خش پذیری کف‌پوش
آکوستیک جهت کاهش صدا در اماکن همگانی نظیر آمفی‌تئاتر و سالن اجلاس کف
پوشه‌ای سیلور
آنتی
باکتریال جهت پرهیز از میکروب و باکتری دارنده
ذرات الماسه در تراز کف‌پوش برای ارتقاء مقاومت سایشی در
عرض ۲ و ۴ متر ضخامت ۲ میلی‌متر کف
پوشه‌ای ورزشی
پهنا
کف‌پوش ۲ متر ضخامت
۵/۴، ۷/۶ و ۸ متر با
قابلیت درز جوش شدن دارنده
لایه محافظ پلی یورتان چسبی که برای کفپوشهای بیان گردیده در بالا به کار می‌رود بر مبنای رزین امولسیون آکریلیک بوده و کاملاً عاری از حلال می باشد . جهت پیاده سازی و نصب کف‌پوش تنها از چسب ویژه بایستی به کار گیری نمود . جهت حفظ از کف‌پوش بایستی واکس را به عمل برد .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۹:۱۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)

استاندارد های تخلیه الکتریسیته ساکن از کفپوش اپوکسی های بیمارستانی


استاندارد های تخلیه الکتریسیته ساکن از کفپوش اپوکسی های بیمارستانی :

از
بین بردن الکتریسیته ساکن در اتاق کار : وجـود الـکـتـریـسـیـتـه سـاکـن در اتـاق عـمـل کـه در مـجاورت با گازهای بیهوشی و دسـتـگـاه‌هـای High Frequency اسـت مـی‌تواند خطر انفجار را به همراه داشته باشد .
بـنـابراین برای از بین بردن آن باید تدابیری اندیشیده شود که از گزاره آن استفاده از کـفـپـوش‌هـای آنـتـی اسـتـاتـیـک و کـانـداکـتـیـو در اتـاق عـمـل اسـت .
این کفپوش‌ها بار الکترواستاتیکی که در اثر حرکت وسایل و رفت و آمد اشخاص به وجود آمده را به دستکم می‌رسانند و مقاومت الکتریکی آنان نیز کنترل گردیده هست .
حذف یا کاهش ولتاژ و بار روی محصول ها لاستیکی از طریق ایجاد منافذ و راه‌هایی که بار را پراکنده می‌سازد، در بسیاری مورد ها از اهمیت بالایی برخوردار هست . ویژگی آنتی استاتیک هر ماده تحت تاثیر خصوصیات توشه الکترواستاتیک آن هست .
افزودن مقدار کافی کربن سیاه به یک پلیمر، یک شبکه رسانا از ذرات کربن به وجود می‌آورد که داخل ترکیب شکل می‌گیرد و موادی با رسانایی الکتریکی وسیع تولید می‌شود . شبکه رسانا نسبت به کشش اصلی می باشد و مقاومت الکتریکی ماده بنا به سکو کشش، بازه زمانی کشش و سکو حرارت پس از کشش متغیر می باشد .

کف پوش پلی یوریا

الکتریسیته
ساکن (ESD )Electro Static Discharge : به طبع برای شما اتفاق افتاده هست در حالی‌که روی فرش اتاق خط مش می‌روید، به یخچال می‌رسید و در لحظه‌ای که یک دست شما با درب یخچال تماس پیدا می‌کند حس برق گرفتگی در شما تولید می‌شود .
این پدیده به عبارتی چیزی است که در فیزیک به آن ESD یا (Electro Static Discharge) یعنی تخلیه الکتریسیته ساکن گفته می‌شود .
یکی از مسائلی که در اتاق کار با آن مواجه هستیم وجود الکتریسیته ساکن است . به دلیل رفت و آمد‌های زیادی که به اتاق کار صورت می‌گیرد .
بر اثر پدیده مالش بین زمین و مواد پلاستیکی نظیر دمپایی یا چرخ تخت‌های جراحی الکتریسیته ساکن در روی زمین ایجاد گردیده و سازه به خاصیت استاتیکی آن، در همان محل باقی می‌ماند .
استاندارد بین‌المللی 2878 ISO در قضیه روش‌های استعمال از همین راه‌های انتشار بار دعوا می‌کند . این استاندارد در واقع یک خط مش آزمایشی است برای تعیین مقاومت الکتریکی مواد آنتی استاتیک و کاند الکتیو و محصولاتی که کاملا یا قسمتی از آنان از لاستیک تشکیل شده میباشد و مقاومت الکتریکی آنها در محدوده معینی اندازه‌گیری گردیده و رسانایی آن‌ها با اضافه کردن کربن سیاه یا دیگر مواد مناسب به کل ماده ناشی می‌شود .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۲:۴۲ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)