کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

کفپوش وینیل

کفپوش
وینیل
کفپوش وینیل یا PVC به دو فیس برگه ای و تایل در ساختمان های تجاری, اداری و مسکونی مورد به کار گیری قرار می‌گیرد . از فی مابین گونه های کفپوش چوبی, سرامیک, موکت و لمینت, کفپوش های PVC در صنعت ساختمان سازی اکثر ترویج دارا هستند . برهان حیاتی به کار گیری از این دسته کفپوش نگهداری سهل و آسان و مقاومت بالای آن می‌باشد . کفپوش PVC قابل به کار گیری در مکان های متفاوت از پاراگراف آشپزخانه, حمام, دکان ها, مرکز ها بهداشتی و… می‌باشد .

از
ویژگی های کفپوش وینیل میتوان به مورد ها زیر اشاره نمود:
کفپوش های لمینت را به راحتی میتوان تعمیر کرد . در فیس ایجاد هر مدل زخم میتوان تایل موضوع نظر را جدا کرد و تایل دیگری را جایگزین آن نمود .
این کفپوش نوعی عایق صوتی و حرارتی ست که قابل استفاده در بخش اعظم مکان های ساختمانی میباشد .
نصب کفپوش های PVC در مقایسه با بقیه کفپوش ها آسوده تر هست .
خاصیت ضد آب بودن این گونه کفپوش سبب شده از آن در مکان های مرطوب نیز استفاده شود .
کفپوش وینیل در طرح های متنوع تولید می‌گردد و سازه بر دکورا سیون داخلی موضوع لحاظ میتوان آن را بر مبنا طرح های چوبی و سنگی انتخاب نمود .

کف پوش پلی یوریا
بها کفپوش های PVC در مقایسه با کفپوش های لمینت و پارکت مناسبتر است .
از دیگر مشخصات کفپوش PVC میتوان به تداوم و ارتفاع عمر آن اشاره نمود .
پاک کردن و تمیز کاری این دسته کفپوش ها مضاعف سهل و آسان و آسان میباشد و به بازه طولانی تمیزی آن‌ها باقی میماند .
کفپوش از کالا PVC می باشد و یا به عبارتی پلاستیکی می باشد و از امتیازات آن قابل شستشو بودن آن است، کفپوش در ابعاد مستطیلی تقریبا در ابعا 15 سانتیمتر عرض و 90 سانتیمتر ارتفاع در بازار موجود می باشد، کفپوش را برای نصب به کف می چسبانند، کفپوشها دارای ضخامت 2 و 3 میلیمتر می باشند، نصب کفپوش نسبت به لمینت مدت بیشتری می برد، کفپوش ها را معمولا در فضاهای اداری و تجاری استفاده می نمایند که نیاز به شستشوی مداوم است، در منازل مسکونی معمولا تنها در آشپزخانه ها که احتمال ریزش آب همواره وجود دارد نصب می شود، بلافاصله پس از نصب کفپوش میتوان لوازم را روی آن چید، از حیث قیمت کفپوش از لمینت ارزان تر است البته به دلیل گران خیس بودن اجرت نصب و زیر سازی، نهایتا قیمت تمام گردیده کفپوش و لمینت بسیار به هم نزدیک است، اما با اعتنا به این نکته که کفپوش کف زیرین خویش را حاد میکند و قابلیت کندن و نصب مجدد در فضایی دیگر را ندارد و همچنین از لحاظ زیبایی نسبت به لمینت در جایگاه پائین تری قرار دارااست .


برچسب: اجرای کف پوش اپوکسی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۲:۳۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)