کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

کف پوش پلی یوریا چه تفاوتی با پلی اوره دارد؟

پلی‌اوره دو جزئی از جدیدترین گونه های تکنولوژی در صنعت پوشش و کفپوش میباشد . سامانه‌های پلی‌اوره برخی به عنوان ‏پلی‌یورتان ‏بهبود یافته ‏ شناخته می گردند ولی هر یک‌سری خاصیت مشترکی در بین پلی‌اوره و پلی‌یورتان وجود دارد، تکنولوژی ‏پلی‌اوره یک تکنولوژی ‏بی‌همتاست . دوام بالای این پوشش آن را تا بیست برابر مقاوم‌تر از اپوکسی ‏ و تا قریه برابر مقاوم‌تر از ‏پلی‌یورتان ‏ کرده‌است‎‏ .


به ‏نمک، روغن، گاز و مواد شیمیایی خورنده مقاوم هست . نسبت به اپوکسی %۹۸ منعطف‌تر است و ‏به بتن اجازه جابه‌جایی میدهد . ‏پلی‌اوره ترک نمی‌خورد و از روی سطح بلند نمی شود . پلی‌اوره ۲۵ سال می باشد که در صنعت های ‏مختلف مانند پوشش لوله‌ها، مخازن، ‏تصفیه خانه‌ها، و محل بار وانت‌ و کامیون‌ها استفاده می شود .

کف پوش پلی یوریا
کم آب شدن سریع، انعطاف ‏پذیری بالا، مقاومت حرارتی دوچندان و ‏مقاومت سایشی، پلی‌اوره را به شایسته ترین مورد برای عمده سطوح بدل کرده‌است . از دیگر ‏موارد به کار گیری پلی‌اوره، سامانه‌های ‏ضدخوردگی میباشد که باعث شده کاربرد فراوانی در صنعت های دریایی، بنادر، کشتی‌ها و عموما ‏محیط‌های در معرض رطوبت و مواد ‏شیمیایی داشته‌ باشد .‏


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۶:۵۳ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)