کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

روش مصرف پرایمر پوشش پلی یوریا ABAPRIME-60

مهیا سازی سطح بتن قبلی از پوشش دهی بایستی به مدت 28 روز طاقت فرسا گردیده و رطوبت جانور در آن کمتر از 4% باشد . همینطور دست‌کم مقاومت فشاری بتن باید N/mm2 25 و حداقل مقاومت pull-off آن می بایست N/mm2 1 .5 باشد . همه سطح های باید پاک و کم آب بوده، ترک های سطح به وسیله مواد خانواده ABADUR ترمیم شده و بعد با ABAPRIME-60 آستر شوند . ترمیم بتن پیش از اجرای مواد بایستی مطابق با راهنمای ICRI 310 .2 انجام شود . زبری مرحله بتن (CSP) جهت اجرا می تواند در میان مرتبه 2 تا 6 باشد . مهیا سازی سطح های بتنی، مطابق با استاندارد SSPC-SP 13/Nace No . 6 توصیه می شود . مهیا سازی سطح های در حالت تحت نباید انجام شود: در دمای کمتر از 5 درجه سانتیگراد . وقتی که رطوبت نسبی بخش اعظم از 80% باشد . هنگامی دمای مرحله کمتر از 3 درجه

 

کفپوش پلی یوریا

سانتیگراد بالای نقطه ی شبنم باشد . خارج از ساعت‌ها روز برای سطوحی که در محفظه خارجی قرار دارا‌هستند . رویه اجرا ABAPRIME-60 در دو بسته بندی مستقل عرضه می شود . همواره دو بسته بندی را به طور بی نقص با نیز ترکیب نمائید . ادغام می بایست در زمان کاربری (POT LIFE) ذکر شده اجرا گردد . آغاز جزء A را بوسیله یک میکسر مناسب یکنواخت نموده و آنگاه جزو B را به بخشی از A بیشتر نموده و به خیر در پایین میکسر با یکدیگر ترکیب فرمائید . میکس کردن را به بازه زمانی سه دقیقه ادامه دهید و از اختلاط درست مواد در حاشیه های ظرف مطمئن شوید . اجرا می تواند فورا آن‌گاه از میکس کردن صورت گیرد و نیاز به بازه دادن به مخلوط نمیباشد . گرمازا بودن واکنش مشقت بار شدن اپوکسی ممکن است باعث بالا رفتن دمای پرایمر جان دار در سطل شود که سبب ازدست رفتن تلاش می گردد . برای جلوگیری از این امر می توانید مخلوط را در ظروف قلیل عمق ریخته و یا این که در همان دقایق ابتدایی اجرای پرایمر را مقدمه فرمایید . مثل تمام پوشش های با خواص بالا، شرایط ذکر گردیده می بایست کاملاً رعایت شود تا خاصیت موضوع نظر از این پوشش به دست آید . درآب و هوای گرم دمای مواد قبلی از ادغام کردن باید بین 20 تا 25 سکو سانتیگراد باشد، در غیر این فیس دوران کاربری (POT LIFE) به شدت کوتاه خواهد بود . در آب و هوای سرد در صورت سفت شدن مواد آن را به رخ غیر مستقیم گرم کنید . هنگامی که سرعت باد اکثر از 7 متر بر ثانیه است، از اجرای پرایمر پرهیز فرمایید . وقتی که دمای سطح کمتر از 10 جایگاه سانتیگراد است، از اجرای پرایمر جلوگیری نمائید .

تجهیزات اجرا: بازه خشک شدن : توجه: مدت مقطع کم آب شدن به ضخامت پوشش اعمال گردیده بستگی داراست و تمام داده ها این کاتالوگ بر اساس ضخامت فیلم خشک سفارش شده می‌باشد .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۹:۴۷ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)