کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

کاربرد پلی یوریا صنعت راه سازی‌

صنعت
برق‌:
power

همان طور که در قبل گفته شد‌، با به کارگیری از پوشش پلی اوره در ضخامت های مخالف‌، می توانایی به میزان های مشخصی از عایق بندی در برابر جریان الکتریسیته رسید‌ . از این خصوصیت می توانایی در محیط‌ها و تأسیساتی از قبیل شالوده های انتقال‌، کنسول‌ها و‌ .‌ .‌ . که نیاز به عایق بندی الکتریسیته دارد‌، به کار گیری نمود‌ . همینطور بهسازی و مقاوم سازی پست های برق و اساس های انتقال بتنی‌، از دیگر مواردی می باشد که می توان پوشش پلی اوره را به کار گرفت‌ .

 

 

 

صنایع
دریایی‌:
ship-making

سازه های دریایی مشتمل بر اسکله‌ها‌، دکل‌ها‌، موج شکن‌ها‌، همینطور کشتی‌ها‌، شناور‌ها‌، و‌ .‌ .‌ . که در معرض خوردگی و فرسایش شدید ناشی از آب دریا و نمک های محلول در آن می باشند را می توان با استفاده از پوشش پلی اوره عایق نمود‌ .

 پوشش پلی یوریا

صنعت های
خودروسازی و وسایل حمل ونقل سنگین‌:


امروزه در صنعت های خودروسازی جهان از پلی اوره به عنوان پوشش محافظتی با مقاومت ضد سایش فوق العاده در نصیب توشه بند خودروهای باری و سواری به کارگیری می‌گردد .

 

 

 

 

 

 

 

صنعت های
دفاعی و پدافند غیرعامل‌:
با به کارگرفتن پوشش پلی اوره در ضخامت های بالا‌، می بضاعت بنا را در برابر بارهای دینامیکی حاصل از انفجار‌، مقاوم سازی نمود‌ . از این خصوصیت می بضاعت و توان در حفاظت از سازه های استراتژیک استفاده نمود‌ .

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۸:۰۴ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)