کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

کف پوش چطور تمیز کنیم

یکی از گرفتاری های گران قدر برای تغییر تحول چینش داخلی خانه و یا حتی محل کار، تعیین کف پوشی مناسب و خوب هست . از آنجایی که کف پوش می تواند از پاراگراف با اهمیت ترین عامل ها تأثیرگذار در دکوراسیون داخلی باشد، آشنایی کافی در رابطه انواع کفپوش ها و در غایت تعیین شایسته ترین کفپوش از جمله ملزومات در این مسئله می‌باشد . به این جهت در این بخش به معرفی مزایای کاربردی پارکت ها به تیتر یک عدد از اشکال مناسب ترین کف پوش ها می پردازیم و بعضا از این مزایا را برمی شماریم .

تولید
فضایی گران قیمت با به کارگیری از پارکت چوب یک عدد از گران‌قیمت ترین اشیاء و مصالح در چیدمان داخلی به شمار می آید . از آنجایی که پارکت یکی از مشتقات چوبی میباشد در زیباسازی دکوراسیون نقش فراوان مؤثری ایفا می کند . تنوعی که در رنگ و طرح پارکت ها وجود دارد، باعث گردیده تا این نوع کف پوش یک عدد از گران‌قیمت ترین، مدرن ترین و چشم نوازترین کفپوش انتخابی برای ساختمان باشد . امروزه پارکت ها به دو شیوه ارگانیک و صنعتی در بازار جانور می باشند که اما با توجه به عوارض زیست محیطی و صرفه جویی در هزینه ها، پارکت های صنعتی و اصطلاحاً پارکت لمینت بخش اعظم به کار گیری می شود .

چرا
باید برای دکوراسیون داخلی، پارکت را تعیین کرد؟ در در بین بخش اعظمی از کف پوش هایی که در چینش داخلی مورد به کار گیری قرار می گیرند، می توان پارکت را کف پوشی مناسب هم از نظر قیمت و نیز دوام و کاربرد به شمار آورد . این گونه کف پوش علاوه بر ظواهر زیبایش عایق مضاعف خیر و خوبی برای سرما، گرما و صدا می باشد . کف پوش پارکت بر خلاف موکت و فرش، مانع جذب گرد و خاک می شود و از آنجایی که از چوب ساخته گردیده می‌باشد نرم بوده و می تواند برای خردسال ها و سالمندان هم مطلوب باشد . این مدل پارکت کف اتاق را در تابستان خنک و در زمستان گرم نگه می دارا‌هستند و اشیای بلوری و چینی نیز در بازخورد با آن ها به راحتی شکسته نمی شوند .

پارکت از گزاره مصالح سبک و ارزش مناسب میباشد که با داشتن سطحی مقاوم و باودام، توانسته در زمره کفپوش های لبریز مصرف و غالب در بازار به شمار رود . نظافت پارکت دوچندان سهل و آسان می باشد و این امر هم می تواند از دیگر دلایل محبوبیتش در میان مصرف کنندگان باشد .

پارکت یکی از متنوع ترین کفپوش های ساختمانی از لحاظ رنگ و طرح هست که در واقع هر فردی با توجه به سبک چیدمان داخلی خویش و ذوق فردی اش، می تواند مدل زمینه حیث خویش را انتخاب نماید .
پارکت ضد خش بودن بوده و در برابر هر دسته حرارت بی واسطه و غیرمستقیم مقاومت می کند، از این رو می توانایی ویژگی نسوز بودن را نیز به پارکت ها نسبت دارد . پارکت ها از معدود کفپوش های مدرن و صنعتی هستند که ثبات رنگ داشته و در برابر اشعه های UV از بین نمی مراحل . سایش، فشار و ضربه نیز نمی تواند منجر از میان رفتن این نوع کفپوش شود .

جذاب
میباشد بدانید پارکت را از نظر سلامت، بهداشت و پاکیزگی سلامت ترین کف پوش جهان می دانند؛
از مزایای پارکت ، صرفه اقتصادی در خرید پارکت می باشد .
علاوه بر بها مناسب پارکت که یک عدد از فاکتورهای اساسی در صرفه جویی هزینه های خرید کفپوش برای خانه است، می بضاعت اساسی ترین ویژگی اقتصادی پارکت ها را قابلیت انتقال پذیری آن از یک محل به محل دیگر دانست . در این فیس با جابجایی از خانه ای به خانه ای دیگر می توانید پارکت ها را هم به محل نو انتقال دهید و دیگر بابت خرید پارکت تازه متحمل هزینه نشوید . علاوه بر این امر، با استعمال از پارکت لمینت، کف ساختمان هم آسیب نمی بیند . چه بسا اگر از طرح پارکت خود خسته گردیده اید، می توانید آن را به عنوان پارکت دست دوم بفروشید و برای خانه خویش طرحی تازه را تهیه و تنظیم فرمایید و یا این که آنکه بر روی کفپوش قبل خود پارکت تازه را نصب کرده و مورد به کار گیری قرار دهید .

کف پوش پلی یوریا

پارکت به ادله مقاومت حرارتی پایین نسبت به دیگر کف پوش های مصرفی، کفپوشی مناسب برای استعمال اقتصادی از سیستم گرمایش کف می‌باشد . از طرفی دیگر مقاومتی که در پارکت ها وجود دارااست می تواند این کف پوش را سال ها سال به عنوان یک کالای باارزش مراقبت کرده و از بها آن کاسته نشود .

از طرفی دیگر خرید پارکت با ضمانت نامه می تواند این جنس را به بازه ۱۰ الی ۲۰ سال برای شما تضمین نماید .

آسان بودن نصب پارکت ها هم می تواند هزینه نصب آن ها را کاهش داده و با نیز مقرون به صرفه خیس باشد . پارکت های صنعتی لمینت پس از نصب نیازی به ساب و لاک ندارند و طی یک الی دو روز به سعرت نصب می شوند .

یک عدد دیگر از جنبه های اقتصادی پارکت را می توانایی پیشگیری از بیماری های مفصلی و همینطور جلوگیری مخاطرات و خسارات احتمالی دانست . خوشبختانه با وجود این که پارکت ها عایق خیر و خوبی برای سرمای کف هستند؛ می توانند از بیماری های مفصلی و روماتیسم خودداری نمایند . از طرف دیگر به استدلال این که پارکت ها سطحی لغزنده ندارند، از خطرات سرخوردگی و شکستگی های احتمالی خودداری می کنند .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۴:۰۵ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)