کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

پوششی در کف


برای لذت بردن از فضای داخلی منزل و یا محل کارتان نیاز به پوششی در کف آن دارید که علاوه بر هماهنگی با بقیه اجزا از قبیل مبلمان و نورپردازی و غیره، نظر شخصی شما را تامین کرده و جوابگوی سلیقه منحصر به فردتان باشد .در ضمن با ایجاد محیطی گرم و طبیعی و خصوصیات بارزی همچون نگهداری آسان، مقاومت در برابر ضربه و ایجاد حساسیت فضایی مطلوب و دلپذیر را ایجاد نماید .یکی از حیاتی ترین دست اندرکاران موثر در ارتقا کیفیت فضاهای داخلی ، تعیین و بکار گیری مصالح ساختمانی مطلوب است .

در این انتخاب طراح باید با آگاهی و شناختی که از ویژگی ها فنی و کاربری مصالح گوناگون داراست ، دست به گزینش بهینه بزند . در بسیاری از موردها با اعتنا به تبلیغات شرکت های گوناگون عرضه کننده مصالح ساختمانی ، دسترسی واقعی به ویژگی ها و شاخص هایی برای مقایسه تولیدات متعدد باهم برای مصرف کنندگان وجود ندارد .
پارکت لمینیت با در نیز آمیختن کارایی با ظاهری دیده نواز و طراحی مد روز ، از مقبولیتی غیر قابل رقابت برخوردارند . این کفپوش ها راحتی و ایمنی را به همپا سطحی بادوام ، بهداشتی، زیبا و با قابلیت تمیزکاری بسیار سهل و آسان دارا می باشند و نسبت به تنوع فوق العاده و ظاهر جالب خویش ، اطمینان می بخشند! این تیم ،تمامی زیبائی و گرمایی که شما از یک پوشش چوبی توقع دارید را به شما عرضه خواهد کرد .

کف پوش پلی یوریا
محاسبه
مساحت خانه یا محل کار: برای این فعالیت مقدمه یک نقشه معمولی از منزلتان را بر روی صفحه ترسیم نمایید ، بعد دیوارهای خانه را مقدار گیری فرمائید و مقدار ها را در کنار دیوار ذی‌ربط بر روی نقشه ای که کشیدید یادداشت فرمائید .

هم اکنون شما می بایست مساحت منزل خویش را اکانت کنید، قسمت هایی را که قصد دارید لمینیت فرمایید را به صورت مستطیل های کوچکتر ذهنی تقسیم نمائید و آن‌گاه مساحت هر یک را حساب کنید و در پایان مساحت ها را با هم توده بزنید تا مساحت کل به دست بیاید .

۲-
حساب و کتاب قرنیز و ابزارهای به دور فعالیت : برای حساب و کتاب قرنیز ها می بایست محیط به دور عمل را با دقت به اعداد روی نقشه خود بدست بیاورید .

– درصورتی که دیوارهای خانه شما بلند میباشد بهتر میباشد از قرنیز ۹ سانت در غیر این چهره از قرنیز ۷ سانت به کارگیری کنید .

– جاهایی که کمتر از ۵ سانتی متر طول دارااست مانند پایین درب ، درب بالکن و … را جدا مقدار گیری نمایید . در این قسمت ها بایستی از ابزار میت یا این که خط کش به کارگیری شود .

– برای نصیب هایی که فی مابین ۵ تا ۸ سانتی متر می باشد نظیر درب خدمت ، بوفه دیواری و … از ابزار دیگری به نام اسکوتی یا این که اسکوتیا استعمال می شود .

– آن گاه از مقدار گیری پارکت و قرنیز نوبت به پروفیل جداکننده در بین اتاق ها (میانه) می برسد . می بایست به این نکنه دقت نمایید که پارکت در مرز بین اتاق و سالن پذیرایی می بایست بریده شود و در میان رخنه‌ ها از پروفیل اواسط به کارگیری شود .

– در پایان برای قسمت هایی که اختلاف مرحله دارا هستند و انتهای درب محل ورود از پروفیل گرده استفاده می شود .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۹:۳۹ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)