کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

نقش چوب در دکوراسیون داخلی

چوب ها نقش زیادی در دکورا سیون داخلی ساختمان های مسکونی دارا‌هستند . انواع چوب در نمای بیرونی و داخلی ساختمان های گران‌قیمت به کار گیری می شود . کاربرد چوب ها در ایجاد آلاچیق، نیمکت، کابینت آشپزخانه، کمد دیواری دیواری، کمد ، ایجاد کتابخانه، میز ناهارخوری، کف پوش ها و پارکت دوچندان مرسوم است . پارکت چوبی یک عدد از زیباترین و مدرن ترین کفپوش ها در پباده سازی چیدمان داخلی هست . اشکال پارکت چوبی با چوب های طبیعی مثل راش، گردو، افرا، بلوط، گیسو و لهجه گنجشک تولید می شود . پارکت چوبی در زمره کفپوش های طبیعی و سازگار با محیط زیست قرار دارد .

انواع
مختلف پارکت چوبی دو مدل رایج از پارکت چوبی موسوم به پارکت تمام چوب و پارکت سه لایه در صنعت تولید می شود . پارکت تمام چوب به طور بی نقص از چوب ترمووود ساخته شده ولی انواع پارکت سه لایه دارنده یک لایه رویی از مال چوب ترمووود و دولایه زیرین از کالا چوب ارزان میباشند . ارزش آخری هر تایل با دقت به کالا چوب به کار رفته در لایه های پارکت چوبی انتخاب می شود . چوب های ارگانیک بیش از 50 سال عمر کرده و زیبایی دکوراسیون داخلی را تعدادی برابر می کنند . به این ترتیب ارزش پارکت چوبی در مقایسه با طول عمر بالا دوچندان مقرون به صرفه خیس از گونه های کفپوش های متفرقه و بی کیفیت می باشد .

کف پوش پلی یوریا

چوب ترمووود در مراحل تولید پارکت چوبی از چوب های ارگانیک حاصل می شود . تصحیح حرارتی چوب طبیعی (Thermally modified wood) با امداد گرما و بخار باعث به تغییراتی در چوب گردیده و چوب طبیعی را در برابر آب و رطوبت نفوذناپذیر می کند . به این ترتیب ارتفاع عمر چوب افزایش یافته و تغییر و تحول رنگ و یا این که پوسیدگی چوب منتفی می شود .

بخوانید
اشکال کفپوش حمام و سرویس های بهداشتی پارکت
چوبی مزایای
پارکت های چوبی پارکت های چوبی در طرح های متنوعی در بازار مو جود می باشد که هر کدام زیبایی خاصی دارند . انتخاب کفپوش امری ذوق وسلیقه ای میباشد اما واحد سنجش زیبایی و طرح و رنگ هم روی تصمیم گیری تاثیر دارااست . پارکت های چوبی از زیباترین و مدرن ترین کفپوش های امروزی میباشند که دارنده تکنولوژی ایجاد متفاوت تری می باشند و اکثری از معایب پارکت های قدیمی در آن اصلاح گردیده هست .

تکنولوژی ایجاد و چوب ترموود به فعالیت رفته در پارکت چوبی مانع از رویش کپک و قارچ در آن می شود . این کفپوش در برابر فشار، سایش، اشعه مضر آفتاب مقاومت فراوان بالایی دارد . پارکت های چوبی شایسته ترین کفپوش برای نصب روی سیستم گرمایش از کف محسوب می شوند که در برابر حرارت تغییر تحول صورت نمی دهند .

پارکتی کردن کفپوش های چوبی با تکنولوژی های توسعه یافته در فرایند نصب پارکت چوبی سهولت ایجاد کرده هست . امروزه انواع پارکت چوبی با فاق و زبانه برش ایجاد می شود که با کلیک کردن به هم قفل شده و به سادگی قابل نصب در کف منازل مسکونی است .

برای نصب پارکت مقدمه زیرسازی و چسب کاری گردیده و تایل ها به فیس فاق و زبانه به نیز متصل می شوند . پس از نصب روی کار با سیلر پوشش داده گردیده و مدت کافی برای کم آب شدن در نظر گرفته می شود . برای شفاف شدن روی تراز کار با دو ست نیم پلی استر پوشانده گردیده و به این ترتیب پارکت چوبی مهیا به کار گیری است .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۶:۵۱ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)