کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

V-Groove در پارکت لمینت چیست؟

V Groove یا این که وی گروو یک ویژگی ظاهری از پارکت لمینت می‌باشد که صورت و ظواهر آن مضاعف شبیه پارکت واقعی می باشد . تعیین پارکت لمینت‌های V-Groove دار بستگی به روئت کرد و سلیقه‌ی شما دارد . نصب این گونه از لمینت‌ها نظیر پارکت‌های دیگر مضاعف آسان می باشد . شما این خصوصیت از پارکت را می‌توانید در بخش تولیدات پارکت لمینت در مغازه ماهون، فیلتر نمایید . شما هم می توانید برای ارزیابی و آشنایی با برترین برند‌ها به مطلب شایسته ترین مارک پارکت لمینت مراجعه فرمائید . با مغازه ماهون همراه باشید .

 

 


V-Groove
مناسب چه کسانی می‌باشد؟ همانگونه که می‌دانید، لمینت یا این که پارکت لمینت از ساختاری به نام HDF ساخته گردیده میباشد اما پارکت حقیقی و واقعی از چوب درختان ساخته شده‌اند، V Groove مطلوب افرادی است که می‌خواهند کف منزلشان مثل پارکت، یک ظاهری حقیقی و واقعی داشته باشند . اما ظواهر آن بستگی به سلیقه‌ی شما هم دارااست .

لمینت‌های
V-Groove دار به چه فیس هستند؟ در بین هر تایل از لمینت‌ها فاصله‌ای وجود دارد که شباهت زیاد متعددی به پارکت‌های حقیقی و واقعی دارا هستند . برای فهم و شعور بیشتر از V-Groove می‌توانید به عکس‌هایی که در این مطلب تهیه شده است، نگاه نمائید .


چه
مارک‌هایی این خصوصیت را دارند؟ در جدول تحت میتوانید همه برند‌ها را محاسبه کنید .

اسم
برند کشور تولید کننده مقاومت سایشی ضخامت (میلی‌متر) V Groove پارکت
لمینت بنلوکس چین پایین مدرک کارشناسی بلژیک AC4 ۸ دارد پارکت
لمینت نوبل استپ چین AC4/AC3 ۸ دارد پارکت
لمینت ویتالیتی بلژیک AC4 ۸ دارد پارکت
لمینت وینئو آلمان AC4 ۸ دارد پارکت
لمینت کارتیر چین AC4 ۸٫۳ دارد پارکت
لمینت کی پی ال چین پایین مدرک کارشناسی آلمان AC4 ۸ دارد پارکت
لمینت او پارکت آلمان AC3 ۷ دارد پارکت
لمینت وینتون چین پایین لیسانس آلمان AC4 ۸ دارد پارکت
لمینت یونیک ایران AC3 ۸ دارد آیا
پاک کردن لمینت‌های V-Groove راحت می‌باشد؟ بلی! پارکت لمینت‌هایی که دارنده V-Groove هستند، همانند بقیه پارکت لمینت‌ها دوچندان مقاوم می‌باشند و فقط چیزی که برای تمیز کردن آن نیاز دارید، یک طی هست . لازم به ذکر میباشد که استحکام این محصولات، بخش اعظم به ایجاد و مارک آن مربوط است .

کف پوش پلی یوریا
امید‌وار‌یم که این مقاله قضیه توجه شما قرار گرفته شده باشد . در صورتی‌که سوالی دارید می توانید از نحوه یک عدد از شیوه های ارتباطی با ما همپا باشید .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۴:۱۴ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)