کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

کفپوش صنعتی چیست؟

کفپوش پلی یوریا


همگی محیط های صنعتی نیازمند کفپوش صنعتی با کیفیت و طول عمر بالا می باشند . امروزه پلیمرها با ورود به حوزه کفپوش های صنعتی، حجم بالایی از جذابیت را در حوزه صنعت به خود اختصاص داده اند . کفپوش اپوکسی ، کفپوش های پلی یورتان، کامپوزیت و کفپوش های پلی اوره جذابیت فراوان بالایی در این حوزه دارا‌هستند . کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان میتو انند در رنگها و ضخامت های متعدد بر روی سطح بتن آماده سازی شده اعمال گردند . کفپوش صنعتی به صورت بخش اعظم در ضخامت های ۳ الی ۶ میلیمتر بر روی سطح اعمال می شوند . علاوه بر کفپوش های ترموست اشاره گردیده در بالا، کفپوش های ترموپلاستیک پلی اتیلن و پلی پروپیلن هم در این حوزه قابلیت استفاده را دارا می باشند .

مزایای
کفپوش های صنعتی کفپوش صنعتی به رخ کلی دارای مقاومت خش پذیری و مکانیکی زیاد بالا می باشند . کفپوش های صنعتی با توجه به نیاز و کاربری سوله با سالن نورد نظر طراحی گردیده و به وسیله تیم اجرایی بر روی یطح اعمال میشود .

کفپوش های صنعتی دارای ارتفاع قدمت فراتر در مقایسه با کفپوش های عادی میباشند . کفپوش صنعتی به فیس کلی آن‌گاه از فراهم سازی تراز بر روی آن اعمال می‌گردند . کفپوش های صنعتی بیشترین کاربرد را در صنعت های کاغذ، صنایع دارویی، صنایه بهداشتی و دارویی دارا می باشند . کفپوش های صنعتی با دقت به دسته مواد نخستین اولیه دارنده بها های متفاوتی هستند . کفپوش های صنعتی با دقت به کیفیت دارنده دوره های گارانتی متعدد می باشند .

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۳:۵۴ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)