کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

پوشش های پلی یوریا پیشرفته

کفپوش پلی یوریا

زیاد به نفع ارگان ماست .

زمانی ترک های بیشتر از ۱٫۸ اینچ تعمیر شدند ، درخواست پوشش پلی یوریای پاششی برای تمام سطح ها به ضخامت ۸۰ الی ۱۰۰ را داشتند . ابتدا روی دیواره ها تمام شد ، آنگاه کلیه امکانات سنگین از روی زمین برداشته شد و سطح مخزن تطهیر شد و فراهم ی نهایی مرحله ی اعمال پوشش پلی یوریا پاششی گشت . از اولِ فعالیت تا بدون نقص شدن پروژه دو ماه ارتفاع کشید .

دو سال سپس مسئولین ازعان داشتند که مخازن نظیر روز نخستین در شکل خود باقی باقی‌مانده اند و به خوبی عمل می کنند . برای این مخازن دهه ها طول عمر پیش بینی شده است .

در برخی موردها پلی اوره می تواند روی یه پارچهی ژئوتکسیتایل قرار گرفته بالای مرحله اعمال پاشش شود .

این پوشش پلی اوره پاششی مارا به تعمیر دوباره مرحله مستمند نمی نماید و به کار گیری از ژئوتکسیتایل اعمال در گوشه ها را برای ما دوچندان آان تر می نماید .

مطرح ترین معضل یافتن راهی مقرون به صرفه بود . یک مخزن بتنی ۵٫۸ میلیون گالن ، ۶۰۰۰۰ فوت مربع با ۴۰ فوت عمق واقع در بالای کوه و قابل دیترس تنها از شیوه یک رویکرد شوسه ی ناهموار .

محل پروژه عمل را سخت خیس کرده بود و هزینه ها را بالا برده بود . همچنین از دربین بردن بتن کنار گذاشتن خورده با مته دستی کاری دشوار بود .

پس از در نظر تصاحب کردن تمام هزینه ها ، ارگان استارت به استخدام پیمانکار برای شروع اعمال پاشش پلی یوریا روی تراز پروژه کرد .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۹:۳۲ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)