کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

کاربردهای پلی یورتان در صنایع خودرو سازی

کاربردهای
پلی یورتان در صنعت های خودرو سازی استعمال از پلی یورتان در صنعت های خودرو سازی، راحتی و ایمنی ماشین را افزایش داده و در عین هم اکنون منجر به کاهش مصرف انرژی و رمز و صدای جاده گردیده است .
پلی یورتان ها پلیمر تشکیل گردیده از زنجیره ای از واحد های آلی می‌باشند که به وسیله ی پیوند های اورتان به یکدیگر متصل شده اند .
شیوه

کفپوش پلی یوریا
هایی که پلی یورتان استعمال می نماید تا تجربه ی رانندگی افراد را بهبود ببخشد: راحتی: به کارگیری از فوم پلی اورتان در صنعت های اتومبیل سازی منجر آسوده خیس شدن سفرهای کوتاه بازه زمانی و بلند برهه زمانی با ماشین می شود .
دوام: فوم پلی یورتان ذاتا صورت و حالت خویش را در تمام طول قدمت اتومبیل محافظت می نماید .از گزاره خاصیت پلی اورتان که سبب ساز برتری این نوع پلیمر شده می باشد عدم سایش پذیری هست و این خاصیت در صنعت های گوناگون از جمله خودرو سازی کاربرهای فراوانی داراست .
ایمنی :در رخ تصادف، پلی یورتان نقش بزرگی در جذب انرژی دارد .در بیرون از خودرو، ضربه گیر پلی یورتان برای امداد به جذب ضربه به طور خاصی طراحی شده است و ستون ساخته گردیده از پلی یورتان همینطور برای جذب انرژی در تصادف نیز موثر هست .
کاهش وزن: پلی یورتان های سبک می توانند به جای مواد سنتی سنگین وزن خیس استعمال شوند .به تیتر مثال، کادر صندلی ساخته شده از فوم پلی یورتان می تواند 35٪ سبک مرحله فوم های فلزی معمول باشند .
فایده وری:ساختار سبک پلی یورتان باعث کاهش کلی جرم خودرو افزایش سود وری سوخت و کاهش تراز ایجاد گازهای گلخانه ای می شود و در ضمن با کاهش هزینه ها به مصرف کنندگان کمک می نماید تا پول کمتری پرداخت نمایند .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۶:۱۶ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)