کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

کفپوش لاستیکی

 

نکات دارای اهمیت در خرید کفپوش لاستیکی از آن جایی که کفپوش لاستیکی ارتفاع عمر بالایی دارد، بدین ترتیب انتخاب شایسته ترین و مناسب ترین کفپوش لاستیکی از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌باشد . در این بخش در زمینه‌ی نکات مهمی که شما باید در هنگام خرید کفپوش لاستیکی به آن توجه کنید، ذکر خواهد شد .

کفپوش لاستیکی در سه سایز ۵۰ در ۵۰ سانتی متر، ۱ در ۱ و ۲ در ۲ متر تولید می شود . گزینش اندازه مطلوب برای کفپوش لاستیکی، باید براساس محیط شما انتخاب شود . در‌صورتی‌که شما قصد دارید، محفظه بزرگی نظیر پارک، حیات وحش یا شهربازی را کفپوش کنید، حتما از کفپوش لاستیکی ۲ در ۲ متری استفاده کنید، برای محیط های میانگین مانند حیات مدرسه یا سالن های بدنسازی از کفپوش لاستیکی ۱ در ۱ متر به کار گیری نمائید . البته در صورتیکه کفپوش لاستیکی را برای محفظه کوچکی می خواهید، از کوچکترین سایز کفپوش لاستیکی یعنی ۵۰ در ۵۰ سانتی متر به کارگیری نمایید .
نئوفلکس
کفپوش های ورزشی نئوفلکس نسل جدیدی از کفپوش های ورزشی مطابق با تکنولوژی روز دنیاست که با سعی کمپانی پالس اسپرت به تازگی در کشور ایران در دسترس ورزشکاران و قهرمانان قرار گرفته هست .
این کفپوش ها از ادغام مواد ای پی دی ام و گرانول تشکیل شده می‌باشد که نسبت به کفپوش های پیشین دارای ۲/۵ برابر ضربه گیری و ۱۰ برابر قدمت اثر گذار بخش اعظم می باشند . ضخامت استاندارد این کفپوش ها ۱۵ میلی متر بوده و در رنگبندی متنوع عرضه می گردد . لایه ای پی دی ام به کاررفته دراین کفپوش ها با خاصیت گوناگون خویش ، مرحله قابل قبولی را جهت به کار گیری تخصصی در سالن های ورزشی و کراس فیت آماده آورده می‌باشد .

کف پوش پلی یوریا
گرانول
خام با دقت به اینکه کفپوش گرانولی از گرانول نپخته تولید می شود و گرانول درخشان است، می بایست کفپوش لاستیکی نیز براق باشد . در‌صورتی‌که کفپوش لاستیکی کدر بود، از خرید آن امتناع فرمایید . چرا که مرحله کدر کفپوش لاستیکی، نشان از بی کیفیت بودن آن می باشد .
گرانول های سطحی و درونی کفپوش گرانولی نباید ریزش داشته باشد . برای تست این نکته دست خود را تعدادی بار روی کفپوش بکشید، در حالتی که ذره ای از کفپوش لاستیکی به دست شما چسبید، آن کفپوش از کیفیت لازم برخوردار نمی‌باشد .
ضخامت کفپوش گرانولی لاستیکی می بایست یکدست و هموار باشد . از ناهمواری روی کفپوش لاستیکی وجود دارد، آن را خریداری نکنید .
و در غایت کفپوش لاستیکی نباید ریزش گرانول داشته باشد . برای نظارت کردن این زمینه کفپوش را بلند نمایید و آن را جنبش دهید . در حالتی که گرانول های آن ریخت، آن کفپوش از کیفیت ساخت پایینی برخوردار هست .
مقاومت بالا در برابر روشنایی آفتاب و اشعه UV: کفپوش لاستیکی پارکی در هنگام استعمال در پارک ها و دیگر اماکن سرباز در پیش‌روی نوروفروغ آفتاب و اشعه UV مقاوم بوده و پس از چند سال به کارگیری تغییر رنگ، تغییر‌و تحول میزان و یا تغییر و تحول صورت نخواهد بخشید .

استاندارد
ضربه گیری کفپوش پارکی کفپوش گرانولی استاندارد ضربه گیری کفپوش پارکی : کفپوش گرانولی ساخت شده به وسیله استاندارد متعدد در قضیه ایمنی کفپوش را کسب کرده اند که از شناخته گردیده ترین آن ها می توان به آزمون HIC در مورد ضربه گیری و ارتفاع امن اشاره کرد .

ضد سایش و طول عمر بالا: با فایده گیری از گرانول لاستیک ریز در مرحله رنگی و روی این کفپوش ها بر خلاف بخش اعظمی از کمپانی های دیگر مرحله رویی این کفپوش ها ضد سایش ساخت می شوند و از همین رو ارتفاع عمری بیش از ۱۰ سال دارا هستند .

بعدها و ضخامت گوناگون کفپوش پارکی : با منفعت گیری از جدیدترین دستگاه ساخت کفپوش پارکی در بعد ها متفاوت قابلیت تولید این جور کفپوش ها را داراست . مقدار های استاندارد این کفپوش ها ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر، ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر و ۵۰ در ۵۰ سانتیمتر و ضخامت های آن ها ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۳۰، ۴۰، ۵۰ تا ۱۰۰ میلیمتر و در جور شالوده دار و یا شانه تخم مرغی آن ها که معمولاً در پارک ها استعمال می شوند ۴۵ میلیمتر میباشد .

رنگبندی
کفپوش پارکی: کفپوش لاستیکی گرانولی رنگبندی کفپوش پارکی: کفپوش لاستیکی گرانولی و یا همان کفپوش پارکی در رنگبندی متنوع با توجه به محفظه در رنگ های سبز یشمی، سبز بنتون، قرمز رنگ اخرایی، طوسی، طوطیا ای، آبی رنگ کاربنی، کرم، مشکی و … قابل تولید می باشند .

قابلیت به کار گیری در شرایط آب هوایی گوناگون : با بهرگیری از بهترین مواد اول کفپوش گرانولی لاستیکی در مناطق مرطوب، لبریز باران، برف و یا مناطق گرمسیر قابل استفاده می باشند .

مثال
هایی از به کارگیری کفپوش لاستیکی گرانولی با توجه به خواص اشاره شده در بالا از این مدل از کفپوش گرانولی در اکثری از اماکن تفریحی، آموزشی و ورزشی استفاده می شود ولی در لیست زیر با یک‌سری از این اماکن آشنا می شویم .

کفپوش
لاستیکی بوستان و اماکن تفریحی تالار
بدنسازی و وزنه برداری به عنوان کفپوش ورزشی کفپوش
حیاط و ویلا بدور
زمین ورزشی و استخر جلوی
درب دکان ها تحت
دستگاه صنعتی برای لرزه گیری و صداگیری


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۹:۳۱ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)