کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

کفپوش های ساختمانی

معایب
با وجود مزایا و محبوبیت متعددی که کفپوش لمینیت دارد، این گونه از کفپوش به ‌دلیل داشتن روکش ملامینه، احساس تصنعی بودن را برای مصرف‌کننده القا می‌نماید و به گفته بعضی از مصرف‌کنند‌ها، زیبایی این کفپوش به مرور برهه زمانی کاسته شده و زرق ‌ وبرق همیشگی را ندارد .

پس دقت داشته باشید که لمینیت با پارکت تفاوت دارد؛ زیرا پارکت از جنس چوب بوده و مبداء طبیعی دارااست . اگر‌چه به طراوت لمینیت‌هایی وارد بازار شده‌اند که پیش از لایه نهایی ملامینه، لایه‌ای از مال چوب ارگانیک به آن‌ها زده میگردد تا ظاهری طبیعی‌تر داشته باشند؛ البته بدون شک لمینیت، فاقد زیبایی‌و مزایای پارکت است . نکته آن گاه مربوط به هزینه‌ واکس زدن است که سبب ساز شده بعضا در به کار گیری از این کفپوش دچار شک وتردید شوند .

قیمت
کفپوش لمینیت در بازار کشور‌ایران دارای قیمت‌های مختلفی می باشد که این نصیب بسته به برند، ملیت و مورد ها دیگر گوناگون است . به‌عنوان‌مثال درحال‌حاضر هر مترمربع از پارکت لمینیت با برند کشور ایران لیسانس بلژیک با قطر ۸ میلی‌متر با قیمتی در حدود ۸۰ هزار و ۵۰۰ تا ۹۰ هزار تومان هست که ولی به این بها به ازای هر متر مربع، ۸ هزار و ۵۰۰ تومان بابت اجرت نصب لمینیت افزوده می‌گردد .

همینطور هر مترمربع از کفپوش لمینیت وارداتی با بها ۱۱۰ هزار و ۵۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسد که اجرت نصب این کفپوش هم به ازای هر متر مربع، ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان می باشد . ولی برندهای متفرقه ارزان‌قیمت نیز در بازار جانور می‌باشد که متأسفانه کیفیت چندانی ندارند .

کفپوش
های ساختمانی
کفپوش
های ارتجاعی کفپوش‌های ارتجاعی از موادی که مقداری قابلیت و امکان ارتجاعی دارا هستند ساخته می گردند . این کفپوش‌ها مشتمل بر فرآورده‌های مصنوعی مختلفی از قبیل لینولئم، چوب‌پنبه (ورقه یا این که کاشی)، پلاستیک و فرآورده‌های دیگر می‌باشند . این کف‌پوش‌ها اکثر مطلوب سالن‌های ورزشی ساختمان یا باشگاه‌ها هستند و خاصیت ارتجاعی در این کف‌پوش‌ها سبب می شود تا در محیط‌هایی نظیر مهدکودک و سالن‌های ورزشی که قابلیت بازخورد کودک ها و ورزشکاران با زمین وجود دارد، فشار ناشی از بازخورد با زمین را جذب کرده و بازدارنده از جراحت به آنها شود . کفپوش‌های ارتجاعی دارای رنگ‌بندی و آج‌های متنوع، مطابق باسلیقه مشتریان بوده که این آج‌ها مانع از سرخوردن روی آن و نیز بازدارنده ساییدگی کف‌پوش می‌گردد .

کف پوش پلی یوریا

مزایا
امکان نصب پازلی، قیمت مناسب، عرضه در ابعاد، طرح و رنگ‌های مختلف، برخی از مزایای به کار گیری از کف‌پوش‌های ارتجاعی می‌باشد . گفتنی هست که محافظت و نگهداری از این جنس آسوده است و به‌علت امکان جابه‌جایی در رخ خرابی، می‌توان قسمتی از جورچین را ردوبدل کرد . این جور کفپوش قابل شست‌وشو می‌باشد .

معایب
این کف‌پوش‌ها به‌ ادله داشتن سطح نرم و ارتجاعی، مطلوب نقاط مختلف ساختمان نبوده و صرفا برای قسمت‌های مشاع مانند، اتاق بیلیارد یا این که محوطه فوتبال دستی مناسب می‌باشند .

قیمت
درحال‌حاضر قیمت هر مترمربع کفپوش ارتجاعی با قطر ۲۰ میلی‌متر در حدود ۴۵ هزار تومان و بها هر مترمربع از تشک قفلی باضخامت ۲۰ میلی‌متر در حدود ۴۶ هزار تومان میباشد . قیمت کف‌پوش‌های ارتجاعی با ضخامت اکثر از ۲۰میلی‌متر نیز از ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار تومان به ازای هر متر مربع میباشد .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۱۴ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)