کف پوش پلی یوریا کف پوش پلی یوریا .

کف پوش پلی یوریا

رزین اپوکسی

رزین
اپوکسی
رزین اپوکسی | رزین کفپوش سه بعدی برای درخشان سازی اپوکسی ماده ای استعمال می شود به نام رزین، رزین اپوکسی ازموادی تشکیل می شوند تا قوای اپوکسی را در برابر رطوبت و ضربه چه بسا خش ارتقا دهند اما خود رزین مایع است که با کم آب کننده ادغام می شود و برروی اپوکسی کم آب گردیده ریخته می شود و به فیس یک پارچه پخش می کنند .

وضعیت
استفاده از رزین: رزین را معمولا برروی اپوکسی در دمای 15 سکو تا 60 سکو می ریزند اما برای کفپوش سه بعدی رزین را برروی استیکر سه بعدی پخش می نمایند و متاع استیکر باید ار مواد مختص چاپ شده باشد .

 

گونه های
رزین ها: رزینها
از نظر سختی و شفافیت سکو بندی دارند
رزین
های ایرانی
رزین
های آلمانی
رزین
های ترک و غیره
رزین یا لاک رنگ اپوکسی در واقع فیکساتور و نگهدارنده اپوکسی بشمار می آید علاوه بر این آیتمها باعث سه بعدی شدن استیکر هم می شود . خاصیت بسیاری در رزین پنهان است که فراوان از آنان بسته به جای که به کار گیری می شود دارااست به طور مثال در آشپزخانه رزین می بایست ضدآب و آنتی باکتریال و ضد روغن و لک باشد . در واقع رزین لایه انتها کارهست هرچقدر این فرآورده مال خوبتر داشته باشد کار تمام گردیده خوبتر از آب در می آید پس استعمال از رزین حتما اعتنا کنید .

کف پوش پلی یوریا
کفپوش
سه بعدی مایع چیست؟ کفپوش های سه بعدی تزئینی - تنها یک عکس، یک شیء هنری در مقیاس تبارک نیست، اساسا ایده هایی از جانب شما می باشند که در چینش داخلی خود انتخاب می فرمایید .از یک طرف یک تصویر کامل، با تمام سایه و بافت آن است، و از سوی دیگر . پوشش توانمند و با دوام که می تواند یک زیبای، خلق کننده و منحصربه‌فرد به فرد با کمک اپوکسی سیستم کف سازی .

کفپوش
سه بعدی مایع چیست؟
گسترش دهندگان تکنولوژی کفپوش سه بعدی به رنج به این تکنولوژی دست یافته اند که چه طور تنوع و ایده های جذاب خویش را که برای آینده میباشد امروز اجرا نمایبد . امروزه کفپوش سه بعدی در مراکز خرید، سالن های بزرگ، ساختمان های اداری، آپارتمان انجام می دهد .سازگار با محیط زیست . ساختار آن شبیه به یک کف سنگ تزیینی . بنابراین، فارغ از بو تندو زد خش، می تواند وجود آید .

 

استحکام و ارتفاع عمر بالا . زمانی که به صدق به وسیله حرفه ای های نصب شود، ماندگاری بالا 10 سال را به همپا دارااست . رنگ، براقیت و مرحله صاف آن در ارتفاع برهه زمانی ناپدید نمی شود .و در ارتفاع مقطع استحکام و عایق رطوبتی کفپوش سه بعدی استوار می ماند .

 


پروسه انجام کفپوش سه بعدی:

پایین سازی
پرایمر یا به عبارتی چسب اپوکسی
رنگ اپوکسی مایع تصویر (عکس، نقاشی، جداگانه از جوهر یا این که برگه . . .)

رزین یاهمان فیکساتور لاک محافظ .


برچسب: کف پوش پلی یوریا،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۵:۱۲ توسط:alipour موضوع: نظرات (0)